chrome firefox opera safari iexplorer

У Криму хочуть продати на аукціоні будівлю Меджлісу

19 листопада 2014 о 11:16

Окупаційна влада планує реалізувати на відкритих торгах майно благодійної організації «Фонд» Крим «, зокрема, будівлю в центрі Сімферополя, де також перебував Меджліс кримськотатарського народу. Дана інформація міститься в позовній заяві» Держкомітету «Криму з охорони культурної спадщини до БО» Фонд "Крим ". Про це журналістам повідомив адвокат Джеміль Темішев.

«Наш процесуальний опонент подав позовну заяву до Господарського суду. Позовні вимоги сформульовані наступним чином — вилучити у» Фонду «Крим» дане приміщення і в подальшому реалізувати його на відкритих торгах ", — розповів Темішев.

Дата проведення засідання Господарського суду Криму, на якому розглядатиметься питання про вилучення будівлі у Фонду, стане відома до кінця тижня.

На думку адвоката, судові розгляди, які зараз ведуться навколо Фонду та його керівництва — це спроба «задавити організацію і потім закрити її».

18 листопада в Сімферополі відбулося судове засідання, на якому керівнику БО «Фонд» Крим "Різе Шевкієву присудили штраф у розмірі 350 тисяч рублів, а самому Фонду — штраф в 4,5 мільйонів рублів.

Всьому цьому передували обшуки та арешт будівлі Фонду, керівництво якого має намір оскаржити судові рішення і також звертатися в міжнародні суди.

26 листопада

Інші дати
Народився Пилип Морачевський (псевд. — Хвилимон Галузенко)
(1806, с. Шестовиця, Чернігівська область – 1879) – український письменник, поет-романтик, перекладач. Автор перекладу українською мовою всіх чотирьох Євангелія, «Діяння Апостолів», «Апокаліпсис», «Псалтир». Євангелія в перекладах Морачевського досі використовують під час богослужінь.
«Все минеться, правда зостанеться» (Пилип Морачевський)
Розгорнути
Народився Олександр Левада (Косяк)
(1909, с. Кривчунка, Черкаська область – 1995) – український драматург та кіносценарист. Автор творів «Гомін лісів Таращанських», «Південний захід», «Фауст і смерть», роману «Два кольори». За його сценаріями поставлені фільми «Українська рапсодія», «Берег надії», «Родина Коцюбинських»
Розгорнути
Народився Опанас Заливаха
(1925, с. Гусинка, Харківська область – 2007) – український живописець, відомий правозахисник-шістдесятник. Лауреат Шевченківської премії за твори останніх років «ХХ вік», «Мироносиці», «Українська мадонна», «Портрет Василя Стуса», «Портрет Шевченка», «Козака несуть», «Початок». Автор книги «Алла Горська. Червона тінь калини. Листи. Спогади. Статті».
«Все можна взяти в чужинця, окрім віри. Віра, взята у чужинця, губить» (Опанас Заливаха)
Розгорнути