chrome firefox opera safari iexplorer

Акція «Книжка під подушку»

Дата події:12 листопада-12 грудня 2011 р.
Місце події:
Більше про подію:

З 12 листопада до 12 грудня 2011 року вже другий рік поспіль в рамках Культурно-інформаційного проекту «УКРАЇНА ЧИТАЄ» відбудеться акція «КНИЖКА під ПОДУШКУ», під час якої триватиме збір книг для дітей з дитячих будинків до Дня Святого Миколая.

Цього року формат акції дещо змінено, аби наша спільна допомога була там, де на неї найбільше чекають!

Протягом місяця ми збиратимемо лише нові україномовні книги для дітей з дитячих будинків сімейного типу, щоб 19 грудня Святий Миколай завітав до кожного дому. Книги з листами від Святого Миколая, написаними Янголами-волонтерами, будуть надіслані кожній дитині з десяти дитячих будинків.

Для акції ми обрали десять дитячих будинків сімейного типу, що знаходяться в десяти областях України у сільській місцевості.

Саме так Проект «УКРАЇНА ЧИТАЄ» намагається привернути увагу до місць, що найбільше потребують вашої допомоги, дістатися до найвіддаленіших куточків і довести, що справді вся УКРАЇНА ЧИТАЄ...

Як я можу долучитися?
1. Придбай нову україномовну книжку та передай її організаторам акції. Ти можеш обрати будь-яку книгу українською мовою для дітей віком від 3 до 18 років. Але ближче до завершення Акції ми радимо тобі запитати, для яких дітей ще не знайшлося подарунка. Звертайся до нас* – і ми завжди допоможемо тобі створити диво!
2. А також стань Янголом-волонтером Проекту:
— заяви про своє бажання телефоном або е-поштою,
— допоможи зібрати книги для діток з дитячих будинків сімейного типу,
— стань особистим секретарем Святого Миколая та візьми участь у колективному написанні вітальних листів кожній дитині,
— допоможи надіслати подарунки, щоб вони знайшли подушки своїх адресатів.
3. Видавництва також можуть долучитися до акції своїми виданнями для дітей!

Контакти організаторів:
Вікторія Афанасьєва (м. Київ), тел. 093 833 533 7, е-скринька: Ukraine.reads@ukr.net
Денис Новойдарський (м. Харків), тел. 097 294 755 8.

10 травня

Інші дати
Ігор Толмачов
1962 –  фізик, організатор і координатор Євромайданівського та волонтерського руху у Харкові, учасник самооборони, громадський активіст. Загинув від вибуху 22 лютого 2015 року під час ходи, присвяченої річниці акцій Євромайдану проти проведення в Харкові з’їзду депутатів всіх рівнів.
 
Розгорнути
Народився Леонід Бакштаєв
(1934, с. Добринь, Білорусія - 1995) - актор театру і кіно, викладач Київського ДІТМ ім. І. К. Карпенка-Карого. Грав у Київському академічному російському драматичному театрі ім. Лесі Українки. Ролі у фільмах "Незабутнє", "Бумбараш", "Ати-бати, йшли солдати", "Білий птах з чорною ознакою", "Вбити "Шакала".
"Актор - це доля. В людини має бути те, що не можна пояснити словами: можливо, якась особлива енергія, харизма, дух. Це або є, або немає" (Наталя Сумська)
Розгорнути