chrome firefox opera safari iexplorer

Андріївські вечорниці

Дата події:12 грудня 2010
Місце події:м. Львів, Львівський палац мистецтв (вул. Коперника, 17)
Більше про подію:

Львів’яни та гості міста матимуть змогу відчути дух Андріївських вечорниць. Організаторами вечорниць виступають Музей народної архітектури та побуту, ГО «Обереги» та Львівська міська рада.

«Кожен гість, що відвідає Андріївські вечорниці матиме нагоду поринути у світ українських традицій та долучитись до давніх обрядів. А також стати безпосереднім учасником цього дійства. Дівчата матимуть можливість навчитися бути вправними господинями, взяти участь у майстер класах з прядіння та ткацтва. Хлопці зможуть позмагатися за звання найспритнішого і найсильнішого у давніх українських забавах», — координатор дійства Наталя Шуберт.

В програму Андріївського свята входить: святковий концерт — виступи фольклорних колективів, гуртів КВК, конкурси, давні забави, виступи театру «Кобза», показ колекцій одягу Львівських модельєрів, майстер-класи з автентичних танців. Кожен учасник матиме можливість взяти участь в лотереї та отримати цікавий приз, а також частування українськими стравами.

1 жовтня

Інші дати
Адріан Кащенко
1858 –  український письменник. Автор історичних оповідань, повістей і романів («Під Корсунем», «На руїнах Січі» та ін.).
Розгорнути
День ветерана
З метою посилення уваги до потреб і проблем старшого покоління, забезпечення належного та гідного соціального захисту ветеранів, щорічно з 2004 року відзначається національний український «День ветерана».
Розгорнути
Міжнародний день музики
Заснований 1 жовтня 1975 року за рішенням ЮНЕСКО. Одним із ініціаторів установи Міжнародного дня музики є композитор Дмитро Шостакович.
Розгорнути
Народився Валер’ян Поліщук
(1897 – 1937), український письменник, поет, літературний критик, яскравий представник розстріляного Відродження.
«Рости, рости нове покоління, клич за собою друге, ставайте одне одному на плечі й ідіть головою в віки, а я старою розсохою буду під вами, невідомий, розпилений, буду підпирати вас зо всім корінням моїм і ваших предків... Як радісно!»
Розгорнути
Народився Володимир Горовиць
(1903 - 1989) — видатний піаніст ХХ століття, «король королів піанізму».
Розгорнути