chrome firefox opera safari iexplorer

Екскурс «Як я Женю, свого брата, із в»язниці рятував... "

Дата події:04 вересня 2014
Місце події:Музей-квартира Павла Тичини у Києві
Більше про подію:

Про братів і сестер Павла Тичини загалу відомо небагато, хоча цікавість до цієї сторінки життя поета постійно виринає у наших відвідувачів.

Кожен з рідних братів та кожна його рідна сестра мали свою долю. Кожного з них Павло Тичина любив неосяжною любов»ю і намагався у всьому допомогти. Деякі родинні зв»язки й обставини змушували поета водночас безмежно любити рідну людину і бути з нею надмірно обережним.

У долі кожного з рідних Павло Тичина відіграв свою велику роль допомоги і підтримки, навзаєм — кожен з них також відігравав свою роль у житті брата Павла, не завжди розуміючи, наскільки важлива та впливова саме їх участь у долі брата.

Як склалися стосунки дружини Павла Тичини з рідними братами і сестрами поета та їх дітьми після смерті Павла Григоровича?

Про усе це та про деякі інші подробиці родинного кола Ви довідаєтеся на авторській екскурсії Тетяни Сосновсько, яка відбудеться 4 вересня 2014 року о 18.30ї.

Тривалість екскурсії разом з переглядом фільму — 1,5 години.

Екскурс відбувається лише у форматі «Вигідної пропозиції від Музею-квартири Павла Тичини».

Тел. для довідок — 044-234-43-27, Юлія, Аліса

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути