chrome firefox opera safari iexplorer

Екскурс «Як я Женю, свого брата, із в»язниці рятував... "

Дата події:04 вересня 2014
Місце події:Музей-квартира Павла Тичини у Києві
Більше про подію:

Про братів і сестер Павла Тичини загалу відомо небагато, хоча цікавість до цієї сторінки життя поета постійно виринає у наших відвідувачів.

Кожен з рідних братів та кожна його рідна сестра мали свою долю. Кожного з них Павло Тичина любив неосяжною любов»ю і намагався у всьому допомогти. Деякі родинні зв»язки й обставини змушували поета водночас безмежно любити рідну людину і бути з нею надмірно обережним.

У долі кожного з рідних Павло Тичина відіграв свою велику роль допомоги і підтримки, навзаєм — кожен з них також відігравав свою роль у житті брата Павла, не завжди розуміючи, наскільки важлива та впливова саме їх участь у долі брата.

Як склалися стосунки дружини Павла Тичини з рідними братами і сестрами поета та їх дітьми після смерті Павла Григоровича?

Про усе це та про деякі інші подробиці родинного кола Ви довідаєтеся на авторській екскурсії Тетяни Сосновсько, яка відбудеться 4 вересня 2014 року о 18.30ї.

Тривалість екскурсії разом з переглядом фільму — 1,5 години.

Екскурс відбувається лише у форматі «Вигідної пропозиції від Музею-квартири Павла Тичини».

Тел. для довідок — 044-234-43-27, Юлія, Аліса

2 липня

Інші дати
Ольга Олійник
1925 – український радянський математик. Перша радянська жінка, котра у 29 років стала доктором фізико-математичних наук.
Розгорнути
Володимир Правдич-Немінський 
1879 – український фізіолог, електрофізіолог, нейрохімік. Уперше зареєстрував електричну активність головного мозку тварини та класифікував записані хвилі (нині це називають електроенцефалограмою).
Розгорнути
Народився Володимир Александров
(1825, с. Бугаївка, Харківська область – 1894) – український письменник, музикант, фольклорист, краєзнавець, доктор медицини. Автор оперети «За Немань іду», збірок поезій та перекладів, зібрав та опублікував «Народний пісенник з найкращих українських пісень».  
Ти несись, мій спів, з мольбою, В небо відлітай. І на тихую розмову Вийди, мила в гай. А в гаю гримить, стихає Пісня солов'я, Тож він милу викликає, Молить, як і я. (Володимир Александров)
Розгорнути
Народився Михайло Спіров
(1892, Росія – 1973) – український вчений-анатом, лімфолог. Праці (понад 60) присвячені дослідженню лімфатичної системи, вивченню будови центральної нервової системи, питанням тератології, методиці викладання анатомії та її історії.
Розгорнути

Новини Дивитися всі