chrome firefox opera safari iexplorer

Екскурс «Як я Женю, свого брата, із в»язниці рятував... "

Дата події:04 вересня 2014
Місце події:Музей-квартира Павла Тичини у Києві
Більше про подію:

Про братів і сестер Павла Тичини загалу відомо небагато, хоча цікавість до цієї сторінки життя поета постійно виринає у наших відвідувачів.

Кожен з рідних братів та кожна його рідна сестра мали свою долю. Кожного з них Павло Тичина любив неосяжною любов»ю і намагався у всьому допомогти. Деякі родинні зв»язки й обставини змушували поета водночас безмежно любити рідну людину і бути з нею надмірно обережним.

У долі кожного з рідних Павло Тичина відіграв свою велику роль допомоги і підтримки, навзаєм — кожен з них також відігравав свою роль у житті брата Павла, не завжди розуміючи, наскільки важлива та впливова саме їх участь у долі брата.

Як склалися стосунки дружини Павла Тичини з рідними братами і сестрами поета та їх дітьми після смерті Павла Григоровича?

Про усе це та про деякі інші подробиці родинного кола Ви довідаєтеся на авторській екскурсії Тетяни Сосновсько, яка відбудеться 4 вересня 2014 року о 18.30ї.

Тривалість екскурсії разом з переглядом фільму — 1,5 години.

Екскурс відбувається лише у форматі «Вигідної пропозиції від Музею-квартири Павла Тичини».

Тел. для довідок — 044-234-43-27, Юлія, Аліса

24 червня

Інші дати
За церковним календарем 24 червня християни, які живуть за західною традицією святкують Різдво Іоанна Хрестителя, або Івана Предтечі. 
Іван Предтеча був посланцем Бога, щоб сповістити людям про прихід і живу присутність Месії на землі. Він указує на Спасителя і хрестить Його в ріці Йордан.
Розгорнути
Василь Будник
1913 - український учений у галузі ракетобудування та космічної техніки. Розробник перших балістичних ракет, один із засновників конструкторського бюро «Південне». Герой Соціалістичної Праці. Академік НАН України.
Розгорнути
Іван Стешенко
1873-український літературознавець,письменник.
Розгорнути
Народився Іван Твердохліб
(1899. с. Довжик Харківської обл. - 1986) - український актор театру і кіно. ролі: Оврам ("Патетична соната"), Череви ("Сорочинський ярмарок"), Павло ("Коліївщина"), Іван ("Дорогою ціною") та ін.
Розгорнути
Народився Феофіл Яновський
(1860, с.Миньківці, Хмельницька область – 1928), український лікар-терапевт, один з засновників Київської терапевтичної школи. За його ініціативою на Київщині в інших регіонах засновано багато протитуберкульозних закладів санаторного типу. Національний інститут фтизіатрії та пульмонології носить ім»я Ф.Г.Яновського.
«Любити ближнього – це найважливіша з людських наук, вона вистраждана людством " (Олексь Гончар)
Розгорнути