chrome firefox opera safari iexplorer

Екурсія-моновистава «Сріблясті голуби у небесах Павла Тичини»

Дата події:21-22 грудня 2012 р.
Місце події:літературно-меморіальний музей-квартира Павла Тичини (м. Київ)
Більше про подію:

21 та 22 грудня 2012 року в Київському Музеї-квартирі Павла Тичини відбудуться екскурсії – моновистави «Сріблясті голуби у небесах».

Прем"єра такої екскурсії відбулася у музеї в листопаді та засвідчила оригінальність й новий цікавий підхід у пізнанні життя відомого поета.

Про своє життя, творчі мрії, щоденні колізії, друзів і родину відвідувачам розповідає сам Павло Тичина. Кожен може зануритися у вир ХХ століття, пережити непросту долю поета, почути від нього найпотаємніші розповіді, незазначені в енциклопедіях чи шкільних хрестоматіях.

Проект моновистави у Музеї Павла Тичини особливий. Це не окремо написаний твір, що торкається якоїсь життєвої віхи митця. Це моновистава-екскурсія, а значить, глядач проходить кожну кімнату помешкання Павла Григоровича і проживає разом із ним день, рік і все поетове життя у спогадах.

Павло Тичина й з нами, й водночас десь далеко. Він нам і добре відомий, і, водночас, загадковий. Проте, після такої екскурсії відвідувач на багато речей з його життя, вчинків, поглядів подивиться інакше. Людяність і щирість Павла Тичини відкривається нам через призму його сповіді.

Усе відбувається в реальному часі — тут і сьогодні, відтак кожен доторк до книг, кожне натискання клавіш рояля, кожен жест і погляд — унікальні, неповторні, живі. Глядачі, які відвідають виставу, зможуть вдоста сперечатися, а що ж вони побачили й відчули, адже у цій екскурсії не буде стовідсоткових повторів, для кожного вона своя і поет звертається до кожного по-особливому, по-тичинівськи.

Довідки за телефоном музею: 234-43-27.

6 травня

Інші дати
Народився Лев Каплан
(1899, м. Могилів-Подільський - 1972) - український художник, графік реалістичного напряму. Автор числених плакатів, ілюстрацій до книжок, карикатур.
"Художник - гармонізатор суспільства, його душа, так само, як і поет, духовний провідник, людина, котра об'єднує націю." (Лариса Дем'янишина)
Розгорнути
1686 — між Росією і Річчю Посполитою було підписано угоду, названу — «Вічним миром».
Сусідні держави в черговий раз між собою ділили українські землі. Підписана угода підтверджувала умови Андрусівського перемир'я 1667 р. Він закріпив за Росією Смоленськ з околицями, Лівобережну Україну з Києвом, Запоріжжя і Сіверську землю з Черніговом і Стародубом. "Вічний мир" 1686 р. насправді був початком анексії українських територій.
«Для всіх ти мертва і смішна, Для всіх ти бідна і нещасна, Моя Україно прекрасна, Пісень і волі сторона» (Олександр Олесь)
Розгорнути