chrome firefox opera safari iexplorer

Екурсія-моновистава «Сріблясті голуби у небесах Павла Тичини»

Дата події:21-22 грудня 2012 р.
Місце події:літературно-меморіальний музей-квартира Павла Тичини (м. Київ)
Більше про подію:

21 та 22 грудня 2012 року в Київському Музеї-квартирі Павла Тичини відбудуться екскурсії – моновистави «Сріблясті голуби у небесах».

Прем"єра такої екскурсії відбулася у музеї в листопаді та засвідчила оригінальність й новий цікавий підхід у пізнанні життя відомого поета.

Про своє життя, творчі мрії, щоденні колізії, друзів і родину відвідувачам розповідає сам Павло Тичина. Кожен може зануритися у вир ХХ століття, пережити непросту долю поета, почути від нього найпотаємніші розповіді, незазначені в енциклопедіях чи шкільних хрестоматіях.

Проект моновистави у Музеї Павла Тичини особливий. Це не окремо написаний твір, що торкається якоїсь життєвої віхи митця. Це моновистава-екскурсія, а значить, глядач проходить кожну кімнату помешкання Павла Григоровича і проживає разом із ним день, рік і все поетове життя у спогадах.

Павло Тичина й з нами, й водночас десь далеко. Він нам і добре відомий, і, водночас, загадковий. Проте, після такої екскурсії відвідувач на багато речей з його життя, вчинків, поглядів подивиться інакше. Людяність і щирість Павла Тичини відкривається нам через призму його сповіді.

Усе відбувається в реальному часі — тут і сьогодні, відтак кожен доторк до книг, кожне натискання клавіш рояля, кожен жест і погляд — унікальні, неповторні, живі. Глядачі, які відвідають виставу, зможуть вдоста сперечатися, а що ж вони побачили й відчули, адже у цій екскурсії не буде стовідсоткових повторів, для кожного вона своя і поет звертається до кожного по-особливому, по-тичинівськи.

Довідки за телефоном музею: 234-43-27.

24 жовтня

Інші дати
24 жовтня святкують:
  • День Організації Об’єднаних Націй (День ООН).
  • Всесвітній день інформації про розвиток.
Розгорнути
Народився Микола Біляшівський
(1867, м. Умань – 1926) – український археолог, етнограф, мистецтвознавець, музейний діяч. Один із засновників та дійсний член Української Академії Наук. В 1902-1923 роках - організатор і директор Київського міського художньо-промислового і наукового музею (тепер Національний художній музей України).
Розгорнути
День пам’яті Лук’яна Кобилиці
(1812, смт. Путила, Чернівецька область – 1851) – український громадсько-політичний діяч, керівник селянських повстань 40-х років 19 ст. на Путильщині (Буковині). Очолив виступи селян 22 громад, які рішуче відмовлялися відробляти панщину, самочинно переобрали сільську старшину, висунули вимоги відкриття українських шкіл, вільного користування лісами і пасовиськами. Як депутат австрійського парламенту виступив за надання політичної автономії Буковині і приєднання її до Галичини, вимагав скасування кріпацтва і передачу селянам землі без викупу.
Розгорнути