chrome firefox opera safari iexplorer

Фотовиставка «Життя в русі»

Дата події:17-26 липня 2013 р.
Місце події:Центр Української Культури та Мистецтва: м. Київ, Україна вул. Хорива, 19-В м. Контрактова площа (вихід з метро в бік Верхнього і Нижнього Валів) www.dolesko.com
Більше про подію:

Це майже не виставка. Це проект, в якому із 17 по 26 липня я хочу поділитися з Вами добіркою із 25 фотографій, які були зроблені у різний час за різних обставин. Не спеціально, майже випадково...

Отже.

Всі знімки несуть на собі відбиток життя, ім’я якому – рух. Тому кожна фотографія і не має власної назви. Тим більше – немає опису, що ж саме відбувається на тому чи іншому фото. Адже мені б хотілося, щоб кожен глядач сам розкрив для себе візуальний образ, вигадав історію, та назвав те, що бачить своїми (а не моїми) словами. Звичайно ж, якщо побачене сподобається.

А якщо не сподобається, це теж буде добре. Будь яка Ваша реакція на мої фотографії буде мені приємною нагородою, окрім байдужості.

Із щирою приязню до всіх.
Олексій Плиско.
 Фотограф.

Відкриття фотовиставки – 17 липня о 18:00. Вхід вільний.

19 липня

Інші дати
Народився Василь Чухліб
(1941, с.Лебедівка Чернігівської обл.- 1997) -  український письменник, журналіст, видавець. Автор книжки прозових мініатюр "Червоні краплини вишень", збірок оповідань та казок для дітей.
Розгорнути
Народився Володимир Маяковський
(1893, с.Багдади, Грузія - 1930) – російський поет, публіцист, драматург і громадський діяч.  
«Эта мова величава и проста: «Чуешь, сурмы загралы, Час розплаты настав…» Разве может быть затрепанней да тише слова поистасканного «Слышишь» ?! Трудно людей в одно истолочь, собой кичись не очень. Знаем ли мы украинскую ночь? Нет, Мы не знаем украинской ночи.» (Володимир Маяковський ).
Розгорнути