chrome firefox opera safari iexplorer

Фотовиставка «Життя в русі»

Дата події:17-26 липня 2013 р.
Місце події:Центр Української Культури та Мистецтва: м. Київ, Україна вул. Хорива, 19-В м. Контрактова площа (вихід з метро в бік Верхнього і Нижнього Валів) www.dolesko.com
Більше про подію:

Це майже не виставка. Це проект, в якому із 17 по 26 липня я хочу поділитися з Вами добіркою із 25 фотографій, які були зроблені у різний час за різних обставин. Не спеціально, майже випадково...

Отже.

Всі знімки несуть на собі відбиток життя, ім’я якому – рух. Тому кожна фотографія і не має власної назви. Тим більше – немає опису, що ж саме відбувається на тому чи іншому фото. Адже мені б хотілося, щоб кожен глядач сам розкрив для себе візуальний образ, вигадав історію, та назвав те, що бачить своїми (а не моїми) словами. Звичайно ж, якщо побачене сподобається.

А якщо не сподобається, це теж буде добре. Будь яка Ваша реакція на мої фотографії буде мені приємною нагородою, окрім байдужості.

Із щирою приязню до всіх.
Олексій Плиско.
 Фотограф.

Відкриття фотовиставки – 17 липня о 18:00. Вхід вільний.

16 травня

Інші дати
Народився Микола Костомаров
(1817, с.Юрасівка, нині – м.Дружба, Сумська область - 1885) - видатний український історик, поет-романтик, мислитель, громадський діяч. Автор «Книги буття українського народу».
«Бо не хотіла Україна іти услід язиков, а держалась закону божого, і всякий чужестранець, заїхавши в Україну, дивувався, що ні в одній стороні на світі так щиро не молються богу, ніде муж не любив так своей жони, а діти своїх родителей». (Микола Костомаров)
Розгорнути
Народився Тодось Осьмачка
(1895, с. Куцівка Черкаська область – 1962) - український письменник, прозаїк, перекладач.
«Гей, степе мій, підпер ти ріками моря, щоб не схитнулися вони на ниви хлібороба... Ти запалив дзвінкі вогні великих сизих рос, що з ринків падають на обрій — на вічний твій покос...» (Тодось Осьмачка)
Розгорнути