chrome firefox opera safari iexplorer

Фотовиставка «Життя в русі»

Дата події:17-26 липня 2013 р.
Місце події:Центр Української Культури та Мистецтва: м. Київ, Україна вул. Хорива, 19-В м. Контрактова площа (вихід з метро в бік Верхнього і Нижнього Валів) www.dolesko.com
Більше про подію:

Це майже не виставка. Це проект, в якому із 17 по 26 липня я хочу поділитися з Вами добіркою із 25 фотографій, які були зроблені у різний час за різних обставин. Не спеціально, майже випадково...

Отже.

Всі знімки несуть на собі відбиток життя, ім’я якому – рух. Тому кожна фотографія і не має власної назви. Тим більше – немає опису, що ж саме відбувається на тому чи іншому фото. Адже мені б хотілося, щоб кожен глядач сам розкрив для себе візуальний образ, вигадав історію, та назвав те, що бачить своїми (а не моїми) словами. Звичайно ж, якщо побачене сподобається.

А якщо не сподобається, це теж буде добре. Будь яка Ваша реакція на мої фотографії буде мені приємною нагородою, окрім байдужості.

Із щирою приязню до всіх.
Олексій Плиско.
 Фотограф.

Відкриття фотовиставки – 17 липня о 18:00. Вхід вільний.

22 жовтня

Інші дати
22 жовтня відзначаємо:
  • Всесвітній день людей з вадами мовлення.
Розгорнути
Борис Олійник
1935 – поет і громадський діяч. Лауреат Шевченківської премії. Автор книг: «Стою на земле», «Сива ластівка», «У дзеркалі слова», «Дума про місто» та ін.
Розгорнути
Народився Віктор Протопопов
(1880, с. Юрки, Полтавська область - 1957) – видатний український психіатр та фізіолог, засновник патофізіологічного напряму в психіатрії. Разробив оригінальні методи¬ки дослідження вищої нервової діяльності, описав «Синдром Протопопова» (Тріада Протопопова) - комплекс симптомів при маніакально-депресивному психозі.
Розгорнути
Народився Іван Бунін
(1870, м. Воронеж, Росія – 1953) – російський поет, письменник українського походження, Нобелівський лауреат. Багато років жив та творив в Україні (Харків, Полтава, Одеса, Київ). Автор статті «Пам’яті Т. Г. Шевченка», творчістю якого захоплювався, перекладів Шевченкових віршів «Закувала зозуленька» та «Заповіт», а також низки віршів Б.Грінченка.
Великий і багатий край, краса його нив і степів, хуторів і сіл, Дніпра й Києва, народ сильний і ніжний, у кожній дрібниці побуту свого красивий і охайний…» (Іван Бунін про Україну)
Розгорнути