chrome firefox opera safari iexplorer

«Квітчастий луг» перед музеєм-квартирою Павла Тичини

Дата події:05 червня 2013 о 08:00
Місце події:музей-квартира Павла Тичини у м. Києві
Більше про подію:

У Павла Тичини є чудовий вірш про природу, що починається цими словами.

Ми пропонуємо Вам, друзі, почати день 5 червня — Всесвітній День охорони навколишнього середовища — із спільного створення квітчастого лугу перед музеєм-квартирою Павла Тичини у м. Києві.

По дорозі на роботу, з 8.00 до 9.00, Ви зможете висадити перед музеєм одну з квіток, що ми приготуємо. Вони милуватимуть око кожному, хто проходитиме повз Музейний будинок, а Ви будете «відвідувати» свою квіточку.

Таким чином ми разом з Вами перед Музеєм Павла Тичини, у самому центі Києва створимо квіткову оазу. Це буде невеличка територія, але сповнена нашої взаємної любові й дружньої підтримки.

Нехай на цю акцію Вас надихнуть слова Павла Тичини:
«Квітчасний луг,
І дощик золотий.
А вдалині — мов акварелі:
Примружились гаї, замислились оселі...»

***

Тичинівська ІНФО-КВІТКА з"явиться на деревах та кущах вулиці Терещенківської 5 червня, у Всесвітній День охорони навколишнього середовища. Бо природнє середовище навколо Музею Павла Тичини в цей день, та й пізніше, повинно бути осодливим — поетичним, святковим, радісним.

У цей день та напередодні усі охочі та музейні відвідувачі на вулиці Терещенківській прив"яжуть до будь-якого дерева, кущика нашу музейну «інфо-квітку». Цю своєрідну «квітку» зможе зняти з дерева будь-хто, чию увагу вона привабить. Таким чином у кожного зацікавленого з"явиться невеличка закладочка для книги...

Для власників таких ІНФО-КВІТОК 28 червня 2013 року, у День Конституції, вхід до Музе буде безоплатним!!!

5 березня

Інші дати
Народився Євген Патон
(1870, м. Ніцца, Франція - 1953) - вчений у галузі мостобудування та електрозварювання.  У Києві за його проектом збудовано міст через Дніпро, названий згодом його ім'ям.
Розгорнути
Народився Леонід Глібов
(1827, с. Веселий Поділ Полтавська область - 1893) - український письменник, поет, байкар, видавець, громадський діяч.
«Здається байка просто бреше, А справді – ясну правду чеше, Нікого в світі не мине… Читайте, згадуйте мене». (Леонід Глібов)
Розгорнути
Народилася Наталя Забіла
(1903, м.Санкт-Петеребург, Росія - 1985), українська письменниця, поетеса.
Напевно, треба буть щасливою, Коли ідеш на схилі літ Під сонцем вистиглою нивою І бачиш цвіт, і бачиш плід, І чуєш скрізь до тебе звернені Такі зворушливі слова, Що сіяно й твоїми зернами І що не мріями химерними Було все те, чим ти жива... (Н. Забіла)
Розгорнути