chrome firefox opera safari iexplorer

«Квітчастий луг» перед музеєм-квартирою Павла Тичини

Дата події:05 червня 2013 о 08:00
Місце події:музей-квартира Павла Тичини у м. Києві
Більше про подію:

У Павла Тичини є чудовий вірш про природу, що починається цими словами.

Ми пропонуємо Вам, друзі, почати день 5 червня — Всесвітній День охорони навколишнього середовища — із спільного створення квітчастого лугу перед музеєм-квартирою Павла Тичини у м. Києві.

По дорозі на роботу, з 8.00 до 9.00, Ви зможете висадити перед музеєм одну з квіток, що ми приготуємо. Вони милуватимуть око кожному, хто проходитиме повз Музейний будинок, а Ви будете «відвідувати» свою квіточку.

Таким чином ми разом з Вами перед Музеєм Павла Тичини, у самому центі Києва створимо квіткову оазу. Це буде невеличка територія, але сповнена нашої взаємної любові й дружньої підтримки.

Нехай на цю акцію Вас надихнуть слова Павла Тичини:
«Квітчасний луг,
І дощик золотий.
А вдалині — мов акварелі:
Примружились гаї, замислились оселі...»

***

Тичинівська ІНФО-КВІТКА з"явиться на деревах та кущах вулиці Терещенківської 5 червня, у Всесвітній День охорони навколишнього середовища. Бо природнє середовище навколо Музею Павла Тичини в цей день, та й пізніше, повинно бути осодливим — поетичним, святковим, радісним.

У цей день та напередодні усі охочі та музейні відвідувачі на вулиці Терещенківській прив"яжуть до будь-якого дерева, кущика нашу музейну «інфо-квітку». Цю своєрідну «квітку» зможе зняти з дерева будь-хто, чию увагу вона привабить. Таким чином у кожного зацікавленого з"явиться невеличка закладочка для книги...

Для власників таких ІНФО-КВІТОК 28 червня 2013 року, у День Конституції, вхід до Музе буде безоплатним!!!

22 квітня

Інші дати
22 квітня відзначають:
  • Всесвітній день Матері-Землі (Міжнародний день Землі).
Розгорнути
Народився Анатолій Михайленко
(1939, хутір Комуна Полтавської обл. - 2007) - український письменнник, журналіст, видавець. Автор більше 30 книжок художньої прози й публіцистики, зокрема "Оливкова гілка з Рима", "Кленовий лист з Канади", "Пливе мій човен. Запах полину", "Заки море перелечу".
Розгорнути
Народився Євген Сагайдачний
(1886, м.Херсон – 1961) – український маляр, декоратор і педагог. Автор численних акварелей з гуцульського життя, залишив по собі велику колекцію народного, зокрема гуцульського, мистецтва.
Розгорнути
Народився Євген Козак
(1907, с. Колодне, Львівська область – 1988) – український композитор, диригент, педагог. Автор театралізованого концерту «Буковинське весілля», хорових пісень "Вівчарик", "Україно моя", "Думи мої", «Вітер з полонини», "Зелень кленова, вулиці Львова", обробок українських народних пісень, пісень на слова Т.Шевченка.
Ой, вічарику-вівчарю, Ти жени свою отару З гір високих, з полонини У широкую долину. Сядь зі мною в просінь світа, Заграй мені на трембіті, Розкажи мені - чи любиш? Чом до серця не голубиш? (Українська народна пісня)
Розгорнути

Новини Дивитися всі