chrome firefox opera safari iexplorer

«Квітчастий луг» перед музеєм-квартирою Павла Тичини

Дата події:05 червня 2013 о 08:00
Місце події:музей-квартира Павла Тичини у м. Києві
Більше про подію:

У Павла Тичини є чудовий вірш про природу, що починається цими словами.

Ми пропонуємо Вам, друзі, почати день 5 червня — Всесвітній День охорони навколишнього середовища — із спільного створення квітчастого лугу перед музеєм-квартирою Павла Тичини у м. Києві.

По дорозі на роботу, з 8.00 до 9.00, Ви зможете висадити перед музеєм одну з квіток, що ми приготуємо. Вони милуватимуть око кожному, хто проходитиме повз Музейний будинок, а Ви будете «відвідувати» свою квіточку.

Таким чином ми разом з Вами перед Музеєм Павла Тичини, у самому центі Києва створимо квіткову оазу. Це буде невеличка територія, але сповнена нашої взаємної любові й дружньої підтримки.

Нехай на цю акцію Вас надихнуть слова Павла Тичини:
«Квітчасний луг,
І дощик золотий.
А вдалині — мов акварелі:
Примружились гаї, замислились оселі...»

***

Тичинівська ІНФО-КВІТКА з"явиться на деревах та кущах вулиці Терещенківської 5 червня, у Всесвітній День охорони навколишнього середовища. Бо природнє середовище навколо Музею Павла Тичини в цей день, та й пізніше, повинно бути осодливим — поетичним, святковим, радісним.

У цей день та напередодні усі охочі та музейні відвідувачі на вулиці Терещенківській прив"яжуть до будь-якого дерева, кущика нашу музейну «інфо-квітку». Цю своєрідну «квітку» зможе зняти з дерева будь-хто, чию увагу вона привабить. Таким чином у кожного зацікавленого з"явиться невеличка закладочка для книги...

Для власників таких ІНФО-КВІТОК 28 червня 2013 року, у День Конституції, вхід до Музе буде безоплатним!!!

29 червня

Інші дати
Міжнародний день тропіків
На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживають більше 800 мільйонів чоловік. І хоча тропічні країни досягли значного прогресу, вони, як і раніше, стикаються з різноманітними проблемами.
Розгорнути
Народився Іван Черняховський
(1906, м. Умань, Черкаська область – 1945) – радянський військовий діяч, генерал армії. Командуючий військами 3-го Білоруського фронту.  
Розгорнути
Народився Тадей Маєрський
(1888, м.Львів – 1963) – український композитор, піаніст, педагог. Автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних творів, музики до вистав.  
Розгорнути
1945 – підписання Договору між СРСР та Чехословаччиною про входження Закарпатської України до складу УРСР
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.  
Ні, цей народ із крові і землі Я не віддам нікому і нізащо! Він мій, він я, він – світ в моїм чолі, Тому життя його і ймення не пропащі. (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі