chrome firefox opera safari iexplorer

«Лідин день» у музеї-квартирі Павла Тичини

Дата події:4-5 квітня 2014 р.
Місце події:Музей-квартира Павла Тичини
Більше про подію:

4 квітня 2014 року у музеї-квартирі Павла Тичини відбудеться чотири особливих екскурсії-перформанси (12.00, 15.00, 17.00, 18.30), присвячених дружині Павла Григоровича.

5 квітня такі екскурсії відбудуться о 11.00, 13.00, 15.00, 17.00.

5 квітня Лідія Петрівна — дружина Павла Григоровича, приймала вітання з нагоди Дня янгола. Вона ніколи не відзначала свій день народження, а святкувала саме День янгола.

У щоденних екскурсіях ми несправедливо рідко згадуємо про Лідію Петрівну та зазвичай не встигаємо розповісти про неї більше. Тому саме в день її янгола ми УСІ екскурсії-перформанси присвячуємо їй — жінці, яка дуже довго чекала, поки відомий поет освідчиться їй в коханні й запропонує стати його супутницею.

Як і коли вони познайомилися, як формувалися їх стомунки, про що вони говорили, що їх єднало і що роз»єднувало, що втішало і що засмучувало, що лякало і що підбадьорювало — про все це ми розповідатимемо на екскурсіях «Лідин день», які можна відвідати тільки у нас і тільки один раз на рік!

Тривалість екскурсії-перформансу — 1,5 години. Прохання заздалегіль бронювати та викуповувати квитки.

Вартість — 50,00 грн.

2 липня

Інші дати
Ольга Олійник
1925 – український радянський математик. Перша радянська жінка, котра у 29 років стала доктором фізико-математичних наук.
Розгорнути
Володимир Правдич-Немінський 
1879 – український фізіолог, електрофізіолог, нейрохімік. Уперше зареєстрував електричну активність головного мозку тварини та класифікував записані хвилі (нині це називають електроенцефалограмою).
Розгорнути
Народився Володимир Александров
(1825, с. Бугаївка, Харківська область – 1894) – український письменник, музикант, фольклорист, краєзнавець, доктор медицини. Автор оперети «За Немань іду», збірок поезій та перекладів, зібрав та опублікував «Народний пісенник з найкращих українських пісень».  
Ти несись, мій спів, з мольбою, В небо відлітай. І на тихую розмову Вийди, мила в гай. А в гаю гримить, стихає Пісня солов'я, Тож він милу викликає, Молить, як і я. (Володимир Александров)
Розгорнути
Народився Михайло Спіров
(1892, Росія – 1973) – український вчений-анатом, лімфолог. Праці (понад 60) присвячені дослідженню лімфатичної системи, вивченню будови центральної нервової системи, питанням тератології, методиці викладання анатомії та її історії.
Розгорнути

Новини Дивитися всі