chrome firefox opera safari iexplorer

Локальний скмінар-практикум \"Промоція власного культурного продукту\"

Дата події:09 червня 2014 о 10:00
Місце події:Музей-квартира Павла Тичини
Більше про подію:

В сучасному потоці інформаційних повідомлень та різного роду рекламний пропозицій часто губляться повідомлення про культурні акції та заходи.

Співробітники Музею-квартири Павла Тичини чудово знають скільки часу й зусиль забирає народження та впровадження кожного проекту та програми. Тому, звісно, питання промоції свого культурного продукту є надактуальним та важливим для молодих людей, які, закономірно, хочуть бачити результат своєї праці.

Результатом вдалої промоції власного продукту повинно бути практично безпомилкове потрапляння інформації до тієї аудиторії, яка вважається цільовою.

Як це робити ми й будемо навчатися на локальному семінарі-практикумі. який відбудеться у Музеї-квартирі Павла Тичини 9 червня 2014 року о 10.00.

Звертажмо увагу на локальний характер семінару-практикуму. Довідки за телефоном 044-234-43-27.

4 березня

Інші дати
День пам’яті князя Ярослава Мудрого
Ярослав Мудрий (бл. 983 – 1054) – великий князь Київський, видатний державний діяч і полководець Київської Русі. За князювання Ярослава мудрого значно розширилися і зміцнилися міжнародні зв"язки Київської Русі. Фактично об"єднав всі руські землі під своєю владою. Як високоосвічена людина дбав про освіту і культуру свого народу, заснував при Софійському соборі школу і бібліотеку. За його ініціативою почалася в Києві праця над перекладами грецьких та інших книг на церковно-слов"янську мову, переписувано багато книг. Київська Русь Ярослава Мудрого - велика і могутня держава Європи.
Розгорнути
Народився Михайло Вербицький
(1815, с. Явірник-Руський, Польща – 1870), український композитор, громадський діяч, автор музики до Гімну України.
Розгорнути
Народився Володимир Івасюк
(1949, м.Кіцмань Чернівецька область – 1979) - український композитор і поет. Один з основоположників української естрадної музики.
«Червону руту Не шукай вечорами, - Ти у мене єдина, Тільки ти, повір. Бо твоя врода – То є чистая вода, То є бистрая вода З синіх гір.» (Володимир Івасюк)
Розгорнути