chrome firefox opera safari iexplorer

Локальний скмінар-практикум \"Промоція власного культурного продукту\"

Дата події:09 червня 2014 о 10:00
Місце події:Музей-квартира Павла Тичини
Більше про подію:

В сучасному потоці інформаційних повідомлень та різного роду рекламний пропозицій часто губляться повідомлення про культурні акції та заходи.

Співробітники Музею-квартири Павла Тичини чудово знають скільки часу й зусиль забирає народження та впровадження кожного проекту та програми. Тому, звісно, питання промоції свого культурного продукту є надактуальним та важливим для молодих людей, які, закономірно, хочуть бачити результат своєї праці.

Результатом вдалої промоції власного продукту повинно бути практично безпомилкове потрапляння інформації до тієї аудиторії, яка вважається цільовою.

Як це робити ми й будемо навчатися на локальному семінарі-практикумі. який відбудеться у Музеї-квартирі Павла Тичини 9 червня 2014 року о 10.00.

Звертажмо увагу на локальний характер семінару-практикуму. Довідки за телефоном 044-234-43-27.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути