chrome firefox opera safari iexplorer

Майстер-класи «Привітай матусю» у Київському музеї Павла Тичини

Дата події:28 квітня - 11 травня 2014 р.
Місце події:Музей-квартира Павла Тичини
Більше про подію:

У другу неділю травня українська спільнота святкує День матері. Це свято — прекрасна альтернатива березневому жіночому дню, сенс та значення, історичне тло якого є неодносначним та для багатьох українців — неприйнятним.

Тому ми вже котрий рік оголошуємо майстер-класи з виготовлення вітальних листівок матусям саме до Дня матері. У такій листівці можна висловити усі найтепліші слова вдячності й любові, побажання.

Виготовлена листівка власноруч дитиною — завжди була найкращим подарунком для батьків. Вона не замінить ніякого дорогого магазинного презента, бо такої концентрації любові до рідної й дорогої тобі людини більше ніде не може бути.

Проте, музей покликаний іще й виховувати у людині естетичні якості. Тому важливо дітям пояснити, що будь-яку красиву листівку слід дарувати в конверті, також оздобленому й охайно підписаному.

Такі святкові та незвичні, оригінальні вітальні комплекти для матусь учні, студенти й дорослі зможуть виготовити на майстер-класах в музеї-квартирі Павла Тичини, шо у Києві. Майстер-класу передує коротка розповідь про Марію Василівну — матір поета.

Зробити це можна у будь-який зручний для відвідувача час, з 28 квітня й аж до 11 травня. Нагадаємо, що музей-квартира Павла Тичини працює до 19.00, в четвер і п"ятницю — до 20.00.

Для класів та груп від 5 осіб бажано попереднє замовлення. Тел. 234-43-27.

Вартість майтер-класу 20,00 грн. В ціну входять УСІ якісні, красиві, оригінальні витратні матеріали для виготовлення незабутнього подарунку.

Кожна матуся повинна бути щасливою своїм материнством, а у свій день — тим більше!

2 жовтня

Інші дати
2 жовтня відзначають:
  • Міжнародний день соціального педагога.
  • Міжнародний день ненасильства.
Розгорнути
Богдан Стельмах 
1943 – український поет. Його вірші «Перший сніг», «Пшеничне перевесло», «Колиска вітру», «Запроси мене у сни», «Тільки раз цвіте любов» з музикою Івасюка й Білозіра стали загальнонаціональними шлягерами у виконанні гуртів Ватра, Океан Ельзи та Плач Єремії, виконавців Руслани й Олександра Пономарьова, Софії Ротару і Василя Зінкевича.
Розгорнути
Михайло Жук
1883 – український живописець, майстер станкової грамоти та кераміки. Автор робіт «Дівчина в кріслі», «Гуцул», «Портрет батька», хрестоматійних портретів М. Вороного, Г Нарбута, О. Мурашка.
Розгорнути
Михайло Іванов
1871 – український учений-тваринник, педагог, засновник експериментальних зоотехнічних станцій у заповіднику Асканія-Нова.
Розгорнути
Народився Йосип Бокшай
(1891, с. Кобилецька Поляна Закарпатської області. - 1975) - український живописець, майстер пейзажу. Спільно з А. Ерделі вперше на Закарпатті організував художню школу. Автор картин "Озеро в горах", "Синевир", "Полонина Рівна", "Зустріч на полонині"
Розгорнути
Народився Денис Січинський
(1865 - 1909) – композитор і хоровий диригент, перший професор музики у Галичині, музично-громадський діяч, педагог.
Розгорнути
Народився Іван Багряний
(1907 – 1963), український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч. Автор романів «Сад Гетсиманський», «Тигролови», поеми «Гуляй-Поле». Лауреат Державної премії імені Тараса Шевченка (посмертно).
«Перейшов усі світи я — Є прекрасних мов багато, Але п е р ш о ю, як Мати, Серед мов одна лиш ти є. Ти велична і проста. Ти стара і вічно нова. Ти могутня, р і д н а м о в о ! Мово — пісня колискова. Мова — м а т е р і у с т а.» («Рідна Мова», 1937)
Розгорнути