chrome firefox opera safari iexplorer

Майстер-класи «Привітай матусю» у Київському музеї Павла Тичини

Дата події:28 квітня - 11 травня 2014 р.
Місце події:Музей-квартира Павла Тичини
Більше про подію:

У другу неділю травня українська спільнота святкує День матері. Це свято — прекрасна альтернатива березневому жіночому дню, сенс та значення, історичне тло якого є неодносначним та для багатьох українців — неприйнятним.

Тому ми вже котрий рік оголошуємо майстер-класи з виготовлення вітальних листівок матусям саме до Дня матері. У такій листівці можна висловити усі найтепліші слова вдячності й любові, побажання.

Виготовлена листівка власноруч дитиною — завжди була найкращим подарунком для батьків. Вона не замінить ніякого дорогого магазинного презента, бо такої концентрації любові до рідної й дорогої тобі людини більше ніде не може бути.

Проте, музей покликаний іще й виховувати у людині естетичні якості. Тому важливо дітям пояснити, що будь-яку красиву листівку слід дарувати в конверті, також оздобленому й охайно підписаному.

Такі святкові та незвичні, оригінальні вітальні комплекти для матусь учні, студенти й дорослі зможуть виготовити на майстер-класах в музеї-квартирі Павла Тичини, шо у Києві. Майстер-класу передує коротка розповідь про Марію Василівну — матір поета.

Зробити це можна у будь-який зручний для відвідувача час, з 28 квітня й аж до 11 травня. Нагадаємо, що музей-квартира Павла Тичини працює до 19.00, в четвер і п"ятницю — до 20.00.

Для класів та груп від 5 осіб бажано попереднє замовлення. Тел. 234-43-27.

Вартість майтер-класу 20,00 грн. В ціну входять УСІ якісні, красиві, оригінальні витратні матеріали для виготовлення незабутнього подарунку.

Кожна матуся повинна бути щасливою своїм материнством, а у свій день — тим більше!

21 вересня

Інші дати
21 вересня відзначають:
  • День винахідника і раціоналізатора України.
  • День фармацевтичного працівника України.
  • День миру.
  • Міжнародний день миру.
Розгорнути
Народився Леонід Кисельов
(1946, м. Київ - 1968) - український поет, прозаїк, перекладач. Посмертні збірки: "Стихи. Вірші", "Последняя песня. Остання пісня", "Тільки двічі живемо".
Розгорнути
Народився Петро Ніщинський (Байда)
Український композитор, перекладач. автор музичної картини "Вечорниці" до драми Т. Шевченка "Назар Стодоля". Перекладав твори античних класиків ("Антігона" Софокла, "Одіссея" Гомера).
Закувала та сива зозуля Раннім ранком на зорі. Ой, заплакали хлопці-молодці, Гей, гей, там на чужині В неволі, в тюрмі... Вони плакали, гірко ридали, Свою долю викликали: "Ой, повій, повій Та буйнесенький вітре, Та й понад море, Та винеси нас із кайданів, з неволі В чистеє поле, Та понеси на Вкраїну, Гей, гей, нас на Вкраїну... А на Вкраїні — там сонечко сяє, Козацтво гуляє, гуляє і нас виглядає, Нас виглядає!" По синьому морю Байдаки під вітром гуляють, Братів, щоб рятувати, Запорожці чимдуж поспішають.
Розгорнути
1648 – Богдан Хмельницький розбив польську армію в битві під Пилявцями
Українська армія захопила всю ворожу артилерію (92 гармати) та величезний обоз з матеріальними цінностями. Загальна вартість трофеїв перевищувала 7 млн. злотих. В результаті Пилявської битви польську армію було розгромлено, повністю звільнено Волинь і Поділля, створились сприятливі умови для визволення всіх західноукраїнських земель.
Розгорнути