chrome firefox opera safari iexplorer

Майстер-класи «Привітай матусю» у Київському музеї Павла Тичини

Дата події:28 квітня - 11 травня 2014 р.
Місце події:Музей-квартира Павла Тичини
Більше про подію:

У другу неділю травня українська спільнота святкує День матері. Це свято — прекрасна альтернатива березневому жіночому дню, сенс та значення, історичне тло якого є неодносначним та для багатьох українців — неприйнятним.

Тому ми вже котрий рік оголошуємо майстер-класи з виготовлення вітальних листівок матусям саме до Дня матері. У такій листівці можна висловити усі найтепліші слова вдячності й любові, побажання.

Виготовлена листівка власноруч дитиною — завжди була найкращим подарунком для батьків. Вона не замінить ніякого дорогого магазинного презента, бо такої концентрації любові до рідної й дорогої тобі людини більше ніде не може бути.

Проте, музей покликаний іще й виховувати у людині естетичні якості. Тому важливо дітям пояснити, що будь-яку красиву листівку слід дарувати в конверті, також оздобленому й охайно підписаному.

Такі святкові та незвичні, оригінальні вітальні комплекти для матусь учні, студенти й дорослі зможуть виготовити на майстер-класах в музеї-квартирі Павла Тичини, шо у Києві. Майстер-класу передує коротка розповідь про Марію Василівну — матір поета.

Зробити це можна у будь-який зручний для відвідувача час, з 28 квітня й аж до 11 травня. Нагадаємо, що музей-квартира Павла Тичини працює до 19.00, в четвер і п"ятницю — до 20.00.

Для класів та груп від 5 осіб бажано попереднє замовлення. Тел. 234-43-27.

Вартість майтер-класу 20,00 грн. В ціну входять УСІ якісні, красиві, оригінальні витратні матеріали для виготовлення незабутнього подарунку.

Кожна матуся повинна бути щасливою своїм материнством, а у свій день — тим більше!

2 липня

Інші дати
Ольга Олійник
1925 – український радянський математик. Перша радянська жінка, котра у 29 років стала доктором фізико-математичних наук.
Розгорнути
Володимир Правдич-Немінський 
1879 – український фізіолог, електрофізіолог, нейрохімік. Уперше зареєстрував електричну активність головного мозку тварини та класифікував записані хвилі (нині це називають електроенцефалограмою).
Розгорнути
Народився Володимир Александров
(1825, с. Бугаївка, Харківська область – 1894) – український письменник, музикант, фольклорист, краєзнавець, доктор медицини. Автор оперети «За Немань іду», збірок поезій та перекладів, зібрав та опублікував «Народний пісенник з найкращих українських пісень».  
Ти несись, мій спів, з мольбою, В небо відлітай. І на тихую розмову Вийди, мила в гай. А в гаю гримить, стихає Пісня солов'я, Тож він милу викликає, Молить, як і я. (Володимир Александров)
Розгорнути
Народився Михайло Спіров
(1892, Росія – 1973) – український вчений-анатом, лімфолог. Праці (понад 60) присвячені дослідженню лімфатичної системи, вивченню будови центральної нервової системи, питанням тератології, методиці викладання анатомії та її історії.
Розгорнути

Новини Дивитися всі