chrome firefox opera safari iexplorer

«Мамаєва Слобода» оголошує фотоконкурс «Козацьке кохання»

Дата події:16-17 лютого 2013 р.
Місце події:"Мамаєва Слобода" (Київ, вул. М.Донця,2)
Більше про подію:

Вельмидостойне товариство!

Козацьке селище «Мамаєва Слобода» має гонор оголосити ПЕРШИЙ ФОТОКОНКУРС «КОЗАЦЬКЕ КОХАННЯ»!

Усім шанувальникам давніх українських традицій, самобутнього колориту національного українського строю (костюму) козацького краю, усім тим, в кого в душі ще палає живий вогонь романтики та пригод, пропонуємо взяти участь у фотоконкурсі та виграти незвичайний і дуже приємний гостинець (приз) від козаків та козачок «Мамаєвої Слободи» – романтичну вечерю на двох при свічках у «Шинку – Коса над чаркою».

Для успіху Вам потрібно небагато: насамперед – копиця щирих почуттів, оберемок бадьорого настрою, жменя віри в перемогу, які, безперечно, необхідно присмачити кількома крихтами гумору та жартів!

УМОВИ ПЕРШОГО ФОТОКОНКУРСУ:

Числа 16 та 17, місяця лютого, року 2013, з 12:00 до 15:00 завітайте зі своєю чарівною панночкою або ж панною до козацького селища «Мамаєва Слобода» (до речі, для підтримки можете взяти і своїх друзів – кумів, сватів та знайомих). У хаті гончара Вас зустріне чарівна господиня, яка неодмінно почастує Вас «витрішками», а також справжнісіньким вишняком чи хмільною слив’янкою та дістане зі скрині для Вас заздалегідь заготовлений комплект українського традиційного одягу Середньої Наддніпрянщини козацької доби.

Для панночок це – вишиванка, плахта, запаска, крайка, юпка, намисто, стрічка або очіпок, ну і, звичайно ж, червоні чобітки. Для добродіїв-лицарів це – вишиванка, щирі рясні шаровари, кушак (пояс), жупан, кунтуш, жовті або червоні чоботи-сап’янці, ремінь, шабля, порохівниця, нагайка, пістоль, кинджал, ну і, звичайно ж, козацька шапка-шлик, яка була у наших прадідів символом козацької лицарської честі та гідності. Переодягнувшись в історичні строї (костюми) та доладньо причепурившись, Ви просто проходите в другу половину хати до фотографа та невимушено фотографуєтесь в інтер’єрі козацької оселі 17-18 століття. Насправді, сценарій цих постановочних зйомок залежить лише від Вашої фантазії. За бажанням, Ви зможете залізти навіть на піч (певна справа, не порушуючи рамки пристойності та народної моралі). Єдина вимога – ліміт часу для однієї пари – не більше 5-6 хвилин.

Додаткова інформація для скептиків: костюми, вишняк, слив’янка, послуги фотографа та «витрішки» надаються на безоплатній основі.

А далі:

Чотири найліпші світлини (фото) із фотосесії кожної пари у перший же після вихідних понеділок будуть викладені на сторінці Facebook «Мамаєвої Слободи».
Пара має впродовж десяти днів з моменту публікації світлин (фотографій) зібрати найбільше голосів (лайків) під своїми романтичними фотографіями на сторінці Facebook «Мамаєвої Слободи».

За результатами підведених підсумків про кількість лайків у відкритому конкурсі визначається та оголошується пара-переможець.
Пара на підтвердження своєї перемоги отримає «ПОДАРУНКОВИЙ СЕРТИФІКАТ» на суму в 555 грн. (п’ятсот п’ятдесят п’ять гривень), який засвідчує право на романтичну вечерю на двох при свічках у «Шинку – Коса над чаркою».

Пара-власник сертифікату, котрий засвідчує перемогу у конкурсі «Козацьке кохання», у зручний час впродовж місяця зможе відвідати «Шинок – Коса над чаркою», що на території козацького селища «Мамаєва Слобода».

Щиросердно, по-козацьки, запрошуємо Вас взяти участь у Першому фотоконкурсі «Козацьке кохання», адже справа українського національно-культурного відродження в наших-таки з Вами руках, панове!

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути