chrome firefox opera safari iexplorer

«Мамаєва Слобода» оголошує фотоконкурс «Козацьке кохання»

Дата події:16-17 лютого 2013 р.
Місце події:"Мамаєва Слобода" (Київ, вул. М.Донця,2)
Більше про подію:

Вельмидостойне товариство!

Козацьке селище «Мамаєва Слобода» має гонор оголосити ПЕРШИЙ ФОТОКОНКУРС «КОЗАЦЬКЕ КОХАННЯ»!

Усім шанувальникам давніх українських традицій, самобутнього колориту національного українського строю (костюму) козацького краю, усім тим, в кого в душі ще палає живий вогонь романтики та пригод, пропонуємо взяти участь у фотоконкурсі та виграти незвичайний і дуже приємний гостинець (приз) від козаків та козачок «Мамаєвої Слободи» – романтичну вечерю на двох при свічках у «Шинку – Коса над чаркою».

Для успіху Вам потрібно небагато: насамперед – копиця щирих почуттів, оберемок бадьорого настрою, жменя віри в перемогу, які, безперечно, необхідно присмачити кількома крихтами гумору та жартів!

УМОВИ ПЕРШОГО ФОТОКОНКУРСУ:

Числа 16 та 17, місяця лютого, року 2013, з 12:00 до 15:00 завітайте зі своєю чарівною панночкою або ж панною до козацького селища «Мамаєва Слобода» (до речі, для підтримки можете взяти і своїх друзів – кумів, сватів та знайомих). У хаті гончара Вас зустріне чарівна господиня, яка неодмінно почастує Вас «витрішками», а також справжнісіньким вишняком чи хмільною слив’янкою та дістане зі скрині для Вас заздалегідь заготовлений комплект українського традиційного одягу Середньої Наддніпрянщини козацької доби.

Для панночок це – вишиванка, плахта, запаска, крайка, юпка, намисто, стрічка або очіпок, ну і, звичайно ж, червоні чобітки. Для добродіїв-лицарів це – вишиванка, щирі рясні шаровари, кушак (пояс), жупан, кунтуш, жовті або червоні чоботи-сап’янці, ремінь, шабля, порохівниця, нагайка, пістоль, кинджал, ну і, звичайно ж, козацька шапка-шлик, яка була у наших прадідів символом козацької лицарської честі та гідності. Переодягнувшись в історичні строї (костюми) та доладньо причепурившись, Ви просто проходите в другу половину хати до фотографа та невимушено фотографуєтесь в інтер’єрі козацької оселі 17-18 століття. Насправді, сценарій цих постановочних зйомок залежить лише від Вашої фантазії. За бажанням, Ви зможете залізти навіть на піч (певна справа, не порушуючи рамки пристойності та народної моралі). Єдина вимога – ліміт часу для однієї пари – не більше 5-6 хвилин.

Додаткова інформація для скептиків: костюми, вишняк, слив’янка, послуги фотографа та «витрішки» надаються на безоплатній основі.

А далі:

Чотири найліпші світлини (фото) із фотосесії кожної пари у перший же після вихідних понеділок будуть викладені на сторінці Facebook «Мамаєвої Слободи».
Пара має впродовж десяти днів з моменту публікації світлин (фотографій) зібрати найбільше голосів (лайків) під своїми романтичними фотографіями на сторінці Facebook «Мамаєвої Слободи».

За результатами підведених підсумків про кількість лайків у відкритому конкурсі визначається та оголошується пара-переможець.
Пара на підтвердження своєї перемоги отримає «ПОДАРУНКОВИЙ СЕРТИФІКАТ» на суму в 555 грн. (п’ятсот п’ятдесят п’ять гривень), який засвідчує право на романтичну вечерю на двох при свічках у «Шинку – Коса над чаркою».

Пара-власник сертифікату, котрий засвідчує перемогу у конкурсі «Козацьке кохання», у зручний час впродовж місяця зможе відвідати «Шинок – Коса над чаркою», що на території козацького селища «Мамаєва Слобода».

Щиросердно, по-козацьки, запрошуємо Вас взяти участь у Першому фотоконкурсі «Козацьке кохання», адже справа українського національно-культурного відродження в наших-таки з Вами руках, панове!

5 березня

Інші дати
Народився Євген Патон
(1870, м. Ніцца, Франція - 1953) - вчений у галузі мостобудування та електрозварювання.  У Києві за його проектом збудовано міст через Дніпро, названий згодом його ім'ям.
Розгорнути
Народився Леонід Глібов
(1827, с. Веселий Поділ Полтавська область - 1893) - український письменник, поет, байкар, видавець, громадський діяч.
«Здається байка просто бреше, А справді – ясну правду чеше, Нікого в світі не мине… Читайте, згадуйте мене». (Леонід Глібов)
Розгорнути
Народилася Наталя Забіла
(1903, м.Санкт-Петеребург, Росія - 1985), українська письменниця, поетеса.
Напевно, треба буть щасливою, Коли ідеш на схилі літ Під сонцем вистиглою нивою І бачиш цвіт, і бачиш плід, І чуєш скрізь до тебе звернені Такі зворушливі слова, Що сіяно й твоїми зернами І що не мріями химерними Було все те, чим ти жива... (Н. Забіла)
Розгорнути