chrome firefox opera safari iexplorer

Музей у Пирогові запрошує на святкування Масниці

Дата події:21-22 лютого 2015
Місце події:Національний музей народної архітектури та побуту України, с.Пирогів, Київ
Більше про подію:

21-22 лютого у Національному музеї народної архітектури та побуту України, що розташований у селищі Пирогів, відбудеться святкування Масниці.

Відвідувачі зможуть побачити максимально відтворений давній обряд Колодія, якого пращури вважали богом шлюбу, любові, здоров’я і злагоди. Розпочнеться цей обряд о 12:00 на території експозиції «Середня Наддніпрянщина».

На Співочому полі музею гостей чекатимуть різноманітні народні забави: змагання на колоді, катання на конях, перетягування канату, «збивання Зими», міряння силою, а якщо буде сніг, то й катання на санях та ослоні, сніжна фортеця зі сніжками та інші конкурси.

О 12:30 розпочнуться виступи фольклорних колективів із різних областей країни. Крім того, народні майстри з усієї України запропонують свої найкращі вироби декоративно-ужиткового мистецтва.

Завершить свято спалення о 16:00 «Кострубатого діда» як символу всього недоброго. Це знак початку весняного оновлення.

Вартість вхідних квитків для дорослих – 30 гривень, для школярів, пенсіонерів та студентів – 15 гривень, для дітей дошкільного віку – 5 гривень.

Дістатися до музею можна від метро «Виставковий центр» маршруткою №458 та тролейбусом №11; від метро «Лук’янівська» маршруткою №496.

Джерело: kiev.pravda.com.ua

20 липня

Інші дати
Народився Микола Базилівський (Базилевський)
(1909, с. Суботів, Черкаська область – 1993) – український публіцист, літературознавець, театрознавець.  
Розгорнути
Народилася Оксана Вікул
(1921, м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька область – 2001) – українська балерина. Славилася виконанням українських танців  власного укладу з модерним спрямуванням.  
«Чорнії брови, карії очі, Темні як нічка, ясні як день, Карії очі - чарі дівочі! Де ви навчились зводить людей.» (Костянтин Думитрашко)
Розгорнути