chrome firefox opera safari iexplorer

Незвичне стає звичайним у музеї-квартирі Павла Тичини

Дата події:19 вересня 2013 о 18:30
Місце події: Музей-квартира Павла Тичини (вул. Терещенківська,5)
Більше про подію:

Лише у Музеї-квартирі Павла Тичини усі охочі, особливо — наше жіноцтво — можуть під час майстер-класу виготовити для себе сумочку з льону, на яку самі ж нанесуть малюнок до своїх улюблених віршів Павла Тичини.

Ви думаєте, що це нереально? Ви помиляєтеся. Поезія Тичини така ніжні, музична, образна, що відтворити її у малюнку надзвичайно просто. До того ж цей малюнок буде стильним, самобутнім, оригінальним, неповторним, бо Ви самі будете його комбінувати.

А які вірші Тичини можна «намалювати»? Та, практично, будь-який, починаючи від поезій для дітей («Гаї шумлять», «Хор лісових жзвіночків», «А я у гай ходила») та, зрештою, й дорослі — «Не бував ти у наших краях», «Десь на дні мого серця» і т.і.

Не віите? Та Ви ж іще й не спробували. Наші співробітники також не вірили, а тепер от — не можна відірвати від того заняття.

Будь-яка пані прагнеи бути оригінальною та неповторною. В цьому їй допомагають оригінальні аксесуари. Сумочка, з нанесеним у нашому музеї Тичинівським малюнком, зробить кожну з нас — неповторною, оригінальною, ніжною, вишуканою.

Майстер-клас відбудеться 19 вересня 2013 року, початок о 18.30.

Попереднього запису не потрібно.

Вартість майтер-класу — 50,00 грн. Можна розраховуатися готівкою та пластиковою карткою.

24 жовтня

Інші дати
24 жовтня святкують:
  • День Організації Об’єднаних Націй (День ООН).
  • Всесвітній день інформації про розвиток.
Розгорнути
Народився Микола Біляшівський
(1867, м. Умань – 1926) – український археолог, етнограф, мистецтвознавець, музейний діяч. Один із засновників та дійсний член Української Академії Наук. В 1902-1923 роках - організатор і директор Київського міського художньо-промислового і наукового музею (тепер Національний художній музей України).
Розгорнути
День пам’яті Лук’яна Кобилиці
(1812, смт. Путила, Чернівецька область – 1851) – український громадсько-політичний діяч, керівник селянських повстань 40-х років 19 ст. на Путильщині (Буковині). Очолив виступи селян 22 громад, які рішуче відмовлялися відробляти панщину, самочинно переобрали сільську старшину, висунули вимоги відкриття українських шкіл, вільного користування лісами і пасовиськами. Як депутат австрійського парламенту виступив за надання політичної автономії Буковині і приєднання її до Галичини, вимагав скасування кріпацтва і передачу селянам землі без викупу.
Розгорнути