chrome firefox opera safari iexplorer

Незвичне стає звичайним у музеї-квартирі Павла Тичини

Дата події:19 вересня 2013 о 18:30
Місце події: Музей-квартира Павла Тичини (вул. Терещенківська,5)
Більше про подію:

Лише у Музеї-квартирі Павла Тичини усі охочі, особливо — наше жіноцтво — можуть під час майстер-класу виготовити для себе сумочку з льону, на яку самі ж нанесуть малюнок до своїх улюблених віршів Павла Тичини.

Ви думаєте, що це нереально? Ви помиляєтеся. Поезія Тичини така ніжні, музична, образна, що відтворити її у малюнку надзвичайно просто. До того ж цей малюнок буде стильним, самобутнім, оригінальним, неповторним, бо Ви самі будете його комбінувати.

А які вірші Тичини можна «намалювати»? Та, практично, будь-який, починаючи від поезій для дітей («Гаї шумлять», «Хор лісових жзвіночків», «А я у гай ходила») та, зрештою, й дорослі — «Не бував ти у наших краях», «Десь на дні мого серця» і т.і.

Не віите? Та Ви ж іще й не спробували. Наші співробітники також не вірили, а тепер от — не можна відірвати від того заняття.

Будь-яка пані прагнеи бути оригінальною та неповторною. В цьому їй допомагають оригінальні аксесуари. Сумочка, з нанесеним у нашому музеї Тичинівським малюнком, зробить кожну з нас — неповторною, оригінальною, ніжною, вишуканою.

Майстер-клас відбудеться 19 вересня 2013 року, початок о 18.30.

Попереднього запису не потрібно.

Вартість майтер-класу — 50,00 грн. Можна розраховуатися готівкою та пластиковою карткою.

19 травня

Інші дати
Народився Анатолій Добровольський
(1910, с. Буки, Житомирська область – 1988), український архітектор. Один за авторів проекту планування й забудови Хрещатика і прилеглих кварталів, Московського мосту в Києві. Головний архітектор м. Києва (1950-1955).
Розгорнути
Народився Микола Євшан
(1889, с. Войнилів Івано-Франківська область – 1919) - український літературний критик, літературознавець і перекладач.
«Всякий ідеал, щоби він був корисний, щоби був дійсною силою, мусить виходити тільки з життя, мусить звертатись до життя, кінцеву ціль покласти в житті» (Микола Євшан).
Розгорнути