chrome firefox opera safari iexplorer

Незвичне стає звичайним у музеї-квартирі Павла Тичини

Дата події:19 вересня 2013 о 18:30
Місце події: Музей-квартира Павла Тичини (вул. Терещенківська,5)
Більше про подію:

Лише у Музеї-квартирі Павла Тичини усі охочі, особливо — наше жіноцтво — можуть під час майстер-класу виготовити для себе сумочку з льону, на яку самі ж нанесуть малюнок до своїх улюблених віршів Павла Тичини.

Ви думаєте, що це нереально? Ви помиляєтеся. Поезія Тичини така ніжні, музична, образна, що відтворити її у малюнку надзвичайно просто. До того ж цей малюнок буде стильним, самобутнім, оригінальним, неповторним, бо Ви самі будете його комбінувати.

А які вірші Тичини можна «намалювати»? Та, практично, будь-який, починаючи від поезій для дітей («Гаї шумлять», «Хор лісових жзвіночків», «А я у гай ходила») та, зрештою, й дорослі — «Не бував ти у наших краях», «Десь на дні мого серця» і т.і.

Не віите? Та Ви ж іще й не спробували. Наші співробітники також не вірили, а тепер от — не можна відірвати від того заняття.

Будь-яка пані прагнеи бути оригінальною та неповторною. В цьому їй допомагають оригінальні аксесуари. Сумочка, з нанесеним у нашому музеї Тичинівським малюнком, зробить кожну з нас — неповторною, оригінальною, ніжною, вишуканою.

Майстер-клас відбудеться 19 вересня 2013 року, початок о 18.30.

Попереднього запису не потрібно.

Вартість майтер-класу — 50,00 грн. Можна розраховуатися готівкою та пластиковою карткою.

12 липня

Інші дати
Народився Петро Тронько
(1915, с.Заброди Харківської обл. - 2011) - історик, академік, державний діяч. Сприяв створенню Музею народної архітектури та побуту в Пирогові, відновленню Золотих воріт, Михайлівського Золотоверхого та Успенського соборів у Києві; керував роботою над створенням 26-томної "Історії міст і сіл Української РСР".
Розгорнути
День Святих апостолів Петра і Павла
«Як на Петрів день спека, то на Різдво мороз. Коли на Петра сльота, влітку буде багато болота». (Народні прикмети)
Розгорнути
Народився Антін Синявський
1866, м.Біла Церква - 1951) – український  політичний і громадський діяч, історик, економіст, педагог. Автор праць «Економічний район та економічний ландшафт», «Близький Схід і Україна» та ін.  
Розгорнути
Народився Олександр Мельников
(1889 , м. Мезень, Росія - 1958) - український хірург і онколог, займався лікуванням захворювань черевної порожнини, газової інфекції тощо.
Розгорнути