chrome firefox opera safari iexplorer

Побачення у музеї Павла Тичини в день народження поета

Дата події:28 січня 2013 о 14:00
Місце події:Київський музей-квартира Тичини
Більше про подію:

До 122-ї річниці від дня народження Павла Тичини у Київському Музеї-квартирі поета стартує нова в українському культурному просторі форма роботи з аудиторією: Коротке побачення.

7 хвилин на особисте знайомство з Іваном Драчем, Борисом Олійником та тими, кому пощастило зустрічатися та спілкуваптися з Павлом Тичиною.

Speed Dating по-тичинівськи, який розпочинає свою роботу 28 січня 2013 року о 14.00, має на меті усім бажаючим допомогти у складанні особистої історії знайомства з українськими письменниками.

Традиційно учасникам надається 7 хвилин на запитання і відповіді. Під час такої зустрічі відвідувачі музею мають можливість запитати про найбільш хвилюючі для них історії в житті конкретних людей.

Першими учасниками Speed Dating по-тичинівськи стануть митці, причетні не лише до вивчення та популяризації творчості Павла Тичини, а й до його життя, адже вони неодноразово були в гостях у поета, одержували від нього творчі поради й кілька десятиліть тому мали нагоду на подібну особисту історію.

Отже, учасниками першого Speed Dating по-тичинівськи стали Іван Драч, Борис Олійник і Рауль Чілачава.

А ось запитувати і знайомитися з ними протягом 7 хвилин мають можливість усі бажаючі, у тому числі й журналісти. Головне – не порушувати час, відведений на запитання, а також врахувати, що така розмова можлива лише раз. А відтак запитання бажано підготувати справді особливі й особисті.

19 квітня

Інші дати
Мар’ян Крушельницький
1897 – український актор, режисер. Один із фундаторів українського театру.
Розгорнути
Народився Марко Бараболя (Рознійчук Іван Федорович)
(1910, с.Ділове Закарпатська область - 1945) - український письменник-сатирик, «королем закарпатського гумору» називали його сучасники.
«Не сумуйте, полонини ! Засихайте, сльози! Зацвітайте, черемшини! Смійтесь, верболози» (Марко Бараболя)
Розгорнути