chrome firefox opera safari iexplorer

Побачення у музеї Павла Тичини в день народження поета

Дата події:28 січня 2013 о 14:00
Місце події:Київський музей-квартира Тичини
Більше про подію:

До 122-ї річниці від дня народження Павла Тичини у Київському Музеї-квартирі поета стартує нова в українському культурному просторі форма роботи з аудиторією: Коротке побачення.

7 хвилин на особисте знайомство з Іваном Драчем, Борисом Олійником та тими, кому пощастило зустрічатися та спілкуваптися з Павлом Тичиною.

Speed Dating по-тичинівськи, який розпочинає свою роботу 28 січня 2013 року о 14.00, має на меті усім бажаючим допомогти у складанні особистої історії знайомства з українськими письменниками.

Традиційно учасникам надається 7 хвилин на запитання і відповіді. Під час такої зустрічі відвідувачі музею мають можливість запитати про найбільш хвилюючі для них історії в житті конкретних людей.

Першими учасниками Speed Dating по-тичинівськи стануть митці, причетні не лише до вивчення та популяризації творчості Павла Тичини, а й до його життя, адже вони неодноразово були в гостях у поета, одержували від нього творчі поради й кілька десятиліть тому мали нагоду на подібну особисту історію.

Отже, учасниками першого Speed Dating по-тичинівськи стали Іван Драч, Борис Олійник і Рауль Чілачава.

А ось запитувати і знайомитися з ними протягом 7 хвилин мають можливість усі бажаючі, у тому числі й журналісти. Головне – не порушувати час, відведений на запитання, а також врахувати, що така розмова можлива лише раз. А відтак запитання бажано підготувати справді особливі й особисті.

29 червня

Інші дати
Міжнародний день тропіків
На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживають більше 800 мільйонів чоловік. І хоча тропічні країни досягли значного прогресу, вони, як і раніше, стикаються з різноманітними проблемами.
Розгорнути
Народився Іван Черняховський
(1906, м. Умань, Черкаська область – 1945) – радянський військовий діяч, генерал армії. Командуючий військами 3-го Білоруського фронту.  
Розгорнути
Народився Тадей Маєрський
(1888, м.Львів – 1963) – український композитор, піаніст, педагог. Автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних творів, музики до вистав.  
Розгорнути
1945 – підписання Договору між СРСР та Чехословаччиною про входження Закарпатської України до складу УРСР
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.  
Ні, цей народ із крові і землі Я не віддам нікому і нізащо! Він мій, він я, він – світ в моїм чолі, Тому життя його і ймення не пропащі. (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі