chrome firefox opera safari iexplorer

Побачення у музеї Павла Тичини в день народження поета

Дата події:28 січня 2013 о 14:00
Місце події:Київський музей-квартира Тичини
Більше про подію:

До 122-ї річниці від дня народження Павла Тичини у Київському Музеї-квартирі поета стартує нова в українському культурному просторі форма роботи з аудиторією: Коротке побачення.

7 хвилин на особисте знайомство з Іваном Драчем, Борисом Олійником та тими, кому пощастило зустрічатися та спілкуваптися з Павлом Тичиною.

Speed Dating по-тичинівськи, який розпочинає свою роботу 28 січня 2013 року о 14.00, має на меті усім бажаючим допомогти у складанні особистої історії знайомства з українськими письменниками.

Традиційно учасникам надається 7 хвилин на запитання і відповіді. Під час такої зустрічі відвідувачі музею мають можливість запитати про найбільш хвилюючі для них історії в житті конкретних людей.

Першими учасниками Speed Dating по-тичинівськи стануть митці, причетні не лише до вивчення та популяризації творчості Павла Тичини, а й до його життя, адже вони неодноразово були в гостях у поета, одержували від нього творчі поради й кілька десятиліть тому мали нагоду на подібну особисту історію.

Отже, учасниками першого Speed Dating по-тичинівськи стали Іван Драч, Борис Олійник і Рауль Чілачава.

А ось запитувати і знайомитися з ними протягом 7 хвилин мають можливість усі бажаючі, у тому числі й журналісти. Головне – не порушувати час, відведений на запитання, а також врахувати, що така розмова можлива лише раз. А відтак запитання бажано підготувати справді особливі й особисті.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути