chrome firefox opera safari iexplorer

Презентація нового музичного альбому Олесі Сінчук «Під блакиттю небес»

Дата події:15 грудня 2012 о 16:00
Місце події:Національний музей літератури України ( вул. Б.Хмельницького, 11)
Більше про подію:

15 грудня о 16-й годині у Національному музеї літератури України ( вул. Б.Хмельницького,11) за підтримки Посольства Республіки Польща в Україні відбудеться презентація нового музичного альбому композитора, співачки, поетеси, лауреата
міжнародних конкурсів Олесі Сінчук.

Образи природи, народні обряди, ліричні картинки яскраво представлені у аудіо-диску «Під блакиттю небес» на слова відомої польської поетеси Марії Конопницької.

Олеся створила неповторне аранжування творів, а також сама стала їх виконавицею.

Крім пісень на слова Конопницької, Олеся подарує слухачам власні пісні, імпровізації для фортепіано, сопілки та гусел.

Почесні гості презентації — Народна артистка України Раїса Недашківська, Генеральний консул Республіки Польща в Україні Рафал Вольський, голова Спілки поляків України Антон Стефанович, голова Культурно-просвітнього товариства імені Адама Міцкевича Ірена Гільова.

Маємо надію, що цей проект стане значною подією у культурному житті Києва і відкриє українському слухачеві чарівний та неповторний світ поезії Марії Конопницької.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути