chrome firefox opera safari iexplorer

Проект «До Тичининої книги доторкнуся»

Дата події:15-19 вересня 2014 р.
Місце події:Музей-квартира Павла Тичини у Києві
Більше про подію:

Один раз на місяць у меморіальній квартирі Павла Тичини стають безпосередньо доступними книги з меморіальної бібліотеки поета. Таким чином музей поступово відкриває своїм відвідувачам усю 21-тисячну бібліотеку.

Цього року вересневі дні проекту «До Тичининої книги доторкнуся» співпадають з Днем пам"яті Павла Григоровича та ювілеєм Михайла Михайловича Коцюбинського.

Тому триватиме проект цілий тиждень (з 15 до 19 вересня 2014 року) і даватиме можливість не подивитися через скло вітри, а погортати книги М.Коцюбинського з бібліотеки Павла Тичини та ще й з помітками нашого поета.

Учні, які в ці дні відвідуватимуть музей з екскурсіями, глядачі нашого моноспектаклю «Сріблясті голуби у небесах», інші відвідувачі меморіальної квартири таким чином зможуть відчути себе причетними до ювілейних подій з нагоди 150-річчя М.Коцюбинського та іще й в поєднанні духовної спадщини Коцюбинського в житті Тичини.

Участь в цьому проекті не має додаткової оплати, а входить у звичайний квиток відвідання музею.

22 квітня

Інші дати
22 квітня відзначають:
  • Всесвітній день Матері-Землі (Міжнародний день Землі).
Розгорнути
Народився Анатолій Михайленко
(1939, хутір Комуна Полтавської обл. - 2007) - український письменнник, журналіст, видавець. Автор більше 30 книжок художньої прози й публіцистики, зокрема "Оливкова гілка з Рима", "Кленовий лист з Канади", "Пливе мій човен. Запах полину", "Заки море перелечу".
Розгорнути
Народився Євген Сагайдачний
(1886, м.Херсон – 1961) – український маляр, декоратор і педагог. Автор численних акварелей з гуцульського життя, залишив по собі велику колекцію народного, зокрема гуцульського, мистецтва.
Розгорнути
Народився Євген Козак
(1907, с. Колодне, Львівська область – 1988) – український композитор, диригент, педагог. Автор театралізованого концерту «Буковинське весілля», хорових пісень "Вівчарик", "Україно моя", "Думи мої", «Вітер з полонини», "Зелень кленова, вулиці Львова", обробок українських народних пісень, пісень на слова Т.Шевченка.
Ой, вічарику-вівчарю, Ти жени свою отару З гір високих, з полонини У широкую долину. Сядь зі мною в просінь світа, Заграй мені на трембіті, Розкажи мені - чи любиш? Чом до серця не голубиш? (Українська народна пісня)
Розгорнути

Новини Дивитися всі