chrome firefox opera safari iexplorer

Свято дитячої творчості «Сонячний каштанчик» у Пирогові

Дата події:1-2 червня 2013
Місце події:Національний музей народної архітектури та побуту України
Селище Пирогів, на околиці Києва
Більше про подію:

1-2 червня 2013 року в Національному музеї народної архітектури та побуту України відбудеться IV Міжнародний благодійний фестиваль дитячо-юнацької творчості «Сонячний каштанчик».  На святі проходитимуть виставки дитячих рукотворів, діятимуть майстер-класи від визнаних майстрів та юних умільців. Відбудеться відкриття виставка «Маленькі майстри Петриківки» в приміщенні управи (експозиція «Середня Наддніпрянщина»).

1 червня о 14:00 розпочнеться свято і танцювальний марафон «Танець єднає планету» — грандіозне дитячо-юнацьке мистецьке шоу талантів за участю усіх учасників та його гостей – зарубіжних дитячих  ансамблів, колективів національних меншин, столичних творчих колективів, юних майстрів мистецтв технічної та декоративно-прикладної творчості.

2 червня IV Міжнародний благодійний фестиваль дитячо-юнацької творчості «Сонячний каштанчик» продовжить свою святкову ходу Києвом, а у Національному музеї народної архітектури та побуту України лунатимуть виступи юних артистів творчих колективів «Берегинька», «Яблуневий цвіт», виконавиці народних пісень Анни-Марії Миронової, ансамблю «Сіон». Гості з Кіровограда, театр-студія «Маска»,  подарують глядачам театрально-музичне шоу «Вишневий ярмарок» за творами Остапа Вишні, залунає музика у виконанні  оркестру народних інструментів «Орія». Окрасою свята будуть юні продовжувачі давніх традицій Петриківського розпису, що візьмуть участь у святі.

2 червня 2013 року на експозиції «Українське село 60-70-х  років ХХ ст.» відбудеться відкриття виставки "Квіти надії" дітей  Центру соціально-психологічної реабілітації Дарницького району м. Києва (хата з Полтавської області).

Традиційне весняне свято дитячої творчості – одне з найулюбленіших свят маленьких киян та їх батьків, а також гостей міста.

Завітайте у музей в Пирогові! Поверніться до дитинства! Подаруйте дитині казку!

Каси музею працюють з 10-00 до 17-00
Квиток для дорослих – 30 грн.
Квиток для дітей та пенсіонерів — 5-15 грн.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути