chrome firefox opera safari iexplorer

«Таємниця слов'янської кухні»

Дата події:1-2 травня 2012 р.
Місце події:«Парк Київська Русь»
Більше про подію:

У травневі свята люди зазвичай виїжджають на природу, щоб приготувати на вогнищі та скуштувати чогось смачненького.

У «Парку Київська Русь» на травневі свята, окрім традиційних шашликів, можна буде спробувати страви, приготовані за древніми рецептами: дружинний куліш, юшку боярську, кашу сарацинську та інше.

Гості Парку зможуть дізнатися і таємниці приготування страв

. У ці дні для відвідувачів будуть організовані майстер-класи, де кухарі з задоволенням поділяться рецептами та технологією приготування дружинного кулешу та млинців.

Приготовані на майстер-класах страви гості парку зможуть продегустувати. Окрім того, на них чекає дегустація старослов’янського напою – медовухи.

Святкову кулінарну програму доповнить приготування випічки не традиційно в духовці, а відкритим способом – на мангалі, а також запікання на мангалі молочного поросяти. А ще відвідувачі Парку зможуть завітати на гостину до самого київського князя та розділити з ним святкову трапезу.

Окрім спеціальної програми «Таємниця слов'янської кухні», на гостей Парку чекають різноманітні видовища та розваги – виступи театру «Парку Київська Русь» та кінного театру, веселі інтерактиви. Для дітей будуть організовані ігри та конкурси на дитячому майданчику, зокрема і конкурси, пов’язані з тематикою слов’янської кухні. Дорослим безперечно цікаво буде випробувати себе на влучність у середньовічному тирі, переодягтися у костюми жителів Древнього Києва у княжій костюмерній чи вирушити на кінну прогулянку.

А ще на гостей парку чекають пророкування від волхвині, майстер-клас з володіння середньовічною зброєю та багато іншого. І все це – в чудовому місці, де до деталей відтворюється атмосфера Древньої Русі.

Завітайте до «Парку Київська Русь» 1-2 травня, спробуйте на смак «Таємницю слов'янської кухні» та проведіть час цікаво та весело!

22 жовтня

Інші дати
22 жовтня відзначаємо:
  • Всесвітній день людей з вадами мовлення.
Розгорнути
Борис Олійник
1935 – поет і громадський діяч. Лауреат Шевченківської премії. Автор книг: «Стою на земле», «Сива ластівка», «У дзеркалі слова», «Дума про місто» та ін.
Розгорнути
Народився Віктор Протопопов
(1880, с. Юрки, Полтавська область - 1957) – видатний український психіатр та фізіолог, засновник патофізіологічного напряму в психіатрії. Разробив оригінальні методи¬ки дослідження вищої нервової діяльності, описав «Синдром Протопопова» (Тріада Протопопова) - комплекс симптомів при маніакально-депресивному психозі.
Розгорнути
Народився Іван Бунін
(1870, м. Воронеж, Росія – 1953) – російський поет, письменник українського походження, Нобелівський лауреат. Багато років жив та творив в Україні (Харків, Полтава, Одеса, Київ). Автор статті «Пам’яті Т. Г. Шевченка», творчістю якого захоплювався, перекладів Шевченкових віршів «Закувала зозуленька» та «Заповіт», а також низки віршів Б.Грінченка.
Великий і багатий край, краса його нив і степів, хуторів і сіл, Дніпра й Києва, народ сильний і ніжний, у кожній дрібниці побуту свого красивий і охайний…» (Іван Бунін про Україну)
Розгорнути