chrome firefox opera safari iexplorer

До Музею Павла Тичини запрошують дітей!

Дата події:29 травня 2013
Місце події:Музей Павла Тичини
Київ, вул. Терещенківська, 5, кв.1,3
Більше про подію:

Одного разу на місяць у Музеї-квартирі Павла Тичини у м. Києві руйнуються музейні мури і усі відвідувачі можуть щонайближче розглянути якісь із цікавих експонатів.

А 29 травня 2013 року з 10.00 до 19.00 цей музейний простір заполонять діти!

Цього разу до участі в проекті ми запрошуємо дітей, бо саме вони своїм галасом і сміхом вносили веселий настрій, радощі та соняну усмішку в серце поета.

Ми запропонуємо нашим маленьким відвідувачам інтерактивну гру, яка буде вимагати не просто їх перебування у музеї, а пильного огляду кожного експонату, кожної книги. Лише уважні та допитливі зможуть відшукати у музеї те, про що розповідатиме екскурсовод. І знахідка ця для дітей буде справжнім скарбом, адже вона буде особливою!

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути

Новини Дивитися всі