chrome firefox opera safari iexplorer

До Музею Павла Тичини запрошують дітей!

Дата події:29 травня 2013
Місце події:Музей Павла Тичини
Київ, вул. Терещенківська, 5, кв.1,3
Більше про подію:

Одного разу на місяць у Музеї-квартирі Павла Тичини у м. Києві руйнуються музейні мури і усі відвідувачі можуть щонайближче розглянути якісь із цікавих експонатів.

А 29 травня 2013 року з 10.00 до 19.00 цей музейний простір заполонять діти!

Цього разу до участі в проекті ми запрошуємо дітей, бо саме вони своїм галасом і сміхом вносили веселий настрій, радощі та соняну усмішку в серце поета.

Ми запропонуємо нашим маленьким відвідувачам інтерактивну гру, яка буде вимагати не просто їх перебування у музеї, а пильного огляду кожного експонату, кожної книги. Лише уважні та допитливі зможуть відшукати у музеї те, про що розповідатиме екскурсовод. І знахідка ця для дітей буде справжнім скарбом, адже вона буде особливою!

3 березня

Інші дати
Народився Антін Могильницький
(1811, с.Підгірки Івано-Франківська область – 1873) – український письменник, громадський і політичний діяч, греко-католицький священик.
«Кожний нарід, хоть би дикий, Любить свій родинний край, Любить отцівські язики, Свою мову і звичай». (Антін Могильницький)
Розгорнути
Народилася Наталена Королева
(1888, с. Сан-Педро де Карденья, Іспанія – 1966) – українська письменниця. В своїх творах опрацьовувала історичні та біблійні теми. Автор збірки легенд “Во дні они”, повістей “1313”, “Без коріння”, збірки оповідань “Інакший світ”, повістей “Предок”, “Сон тіні”, “Легенди старокиївські”.
Розгорнути