chrome firefox opera safari iexplorer

До Музею Павла Тичини запрошують дітей!

Дата події:29 травня 2013
Місце події:Музей Павла Тичини
Київ, вул. Терещенківська, 5, кв.1,3
Більше про подію:

Одного разу на місяць у Музеї-квартирі Павла Тичини у м. Києві руйнуються музейні мури і усі відвідувачі можуть щонайближче розглянути якісь із цікавих експонатів.

А 29 травня 2013 року з 10.00 до 19.00 цей музейний простір заполонять діти!

Цього разу до участі в проекті ми запрошуємо дітей, бо саме вони своїм галасом і сміхом вносили веселий настрій, радощі та соняну усмішку в серце поета.

Ми запропонуємо нашим маленьким відвідувачам інтерактивну гру, яка буде вимагати не просто їх перебування у музеї, а пильного огляду кожного експонату, кожної книги. Лише уважні та допитливі зможуть відшукати у музеї те, про що розповідатиме екскурсовод. І знахідка ця для дітей буде справжнім скарбом, адже вона буде особливою!

29 червня

Інші дати
Міжнародний день тропіків
На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживають більше 800 мільйонів чоловік. І хоча тропічні країни досягли значного прогресу, вони, як і раніше, стикаються з різноманітними проблемами.
Розгорнути
Народився Іван Черняховський
(1906, м. Умань, Черкаська область – 1945) – радянський військовий діяч, генерал армії. Командуючий військами 3-го Білоруського фронту.  
Розгорнути
Народився Тадей Маєрський
(1888, м.Львів – 1963) – український композитор, піаніст, педагог. Автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних творів, музики до вистав.  
Розгорнути
1945 – підписання Договору між СРСР та Чехословаччиною про входження Закарпатської України до складу УРСР
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.  
Ні, цей народ із крові і землі Я не віддам нікому і нізащо! Він мій, він я, він – світ в моїм чолі, Тому життя його і ймення не пропащі. (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі