chrome firefox opera safari iexplorer

Всеукраїнська відкрита командна олімпіада серед студентів

Дата події:15-17 квітня 2011 р.
Місце події:Київ
Більше про подію:

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» разом із підприємством «Open System» організовують проведення XI туру Всеукраїнської відкритої командної олімпіади серед студентів, які вивчають програмування для мікропроцесорів.

Мета Олімпіади – популяризація та пропаганда такого виду трудової діяльності, як розробка мікропроцесорних пристроїв різного призначення, набуття досвіду практичної роботи з програмування мікроконтролерів, поліпшення навичок роботи в команді.

Запрошуємо студентів вищих навчальних закладів України взяти участь в Олімпіаді.

Командам пропонується вирішити визначену кількість завдань із використанням навчально-лабораторного стенду.

Склад команди – по 2 учасники. Строк подачі заявок – до 14 квітня 2011 р. включно.

Цьогоріч формат Олімпіади буде розширено, і пропонується реалізувати таке завдання: створити інтелектуальний танк-міношукач.

Танк рухається полем монет-мін. Але його маршрут повинен проходити тільки по гривневих копійчаних монетах. У нього вмонтовано рухливий хобот-міношукач (сервопривід із міношукачем). Загальний напрям фінішу задає один світлодіод, що блимає із заданою частотністю. Питання та пропозиції для остаточного варіанту завдання можна залишати на форумі Олімпіади за цією адресою.

Переможці Олімпіади будуть нагороджені цінними призами, грамотами та дипломами.

Додаткова інформація – тут.

Скачати анкету для реєстрації.

 

15 липня

Інші дати
Народився Олександр Хвиля
(1905, с.Олександро-Шультине, Донецька область – 1977) - український актор. Упродовж життя зіграв понад 70 ролей, поміж яких Устим Кармелюк, Савка Троян та О.Пархоменко стали класичними в українському кіно.  
«Народ не візьмеш на макуху Від зоддаля розрізнить чин: І хто є син його по духу, І хто – по духу! – сучий син» (Борис Олійник)
Розгорнути
Народився Микола Кільчевський
(1909, м. Кам'янець-Подільський, 1979) - український вчений у галузі механіки і математики. Працював у напрямку теорії потужності та аналітичної механіки.
Розгорнути