chrome firefox opera safari iexplorer

Всеукраїнська відкрита командна олімпіада серед студентів

Дата події:15-17 квітня 2011 р.
Місце події:Київ
Більше про подію:

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» разом із підприємством «Open System» організовують проведення XI туру Всеукраїнської відкритої командної олімпіади серед студентів, які вивчають програмування для мікропроцесорів.

Мета Олімпіади – популяризація та пропаганда такого виду трудової діяльності, як розробка мікропроцесорних пристроїв різного призначення, набуття досвіду практичної роботи з програмування мікроконтролерів, поліпшення навичок роботи в команді.

Запрошуємо студентів вищих навчальних закладів України взяти участь в Олімпіаді.

Командам пропонується вирішити визначену кількість завдань із використанням навчально-лабораторного стенду.

Склад команди – по 2 учасники. Строк подачі заявок – до 14 квітня 2011 р. включно.

Цьогоріч формат Олімпіади буде розширено, і пропонується реалізувати таке завдання: створити інтелектуальний танк-міношукач.

Танк рухається полем монет-мін. Але його маршрут повинен проходити тільки по гривневих копійчаних монетах. У нього вмонтовано рухливий хобот-міношукач (сервопривід із міношукачем). Загальний напрям фінішу задає один світлодіод, що блимає із заданою частотністю. Питання та пропозиції для остаточного варіанту завдання можна залишати на форумі Олімпіади за цією адресою.

Переможці Олімпіади будуть нагороджені цінними призами, грамотами та дипломами.

Додаткова інформація – тут.

Скачати анкету для реєстрації.

 

29 червня

Інші дати
Міжнародний день тропіків
На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживають більше 800 мільйонів чоловік. І хоча тропічні країни досягли значного прогресу, вони, як і раніше, стикаються з різноманітними проблемами.
Розгорнути
Народився Іван Черняховський
(1906, м. Умань, Черкаська область – 1945) – радянський військовий діяч, генерал армії. Командуючий військами 3-го Білоруського фронту.  
Розгорнути
Народився Тадей Маєрський
(1888, м.Львів – 1963) – український композитор, піаніст, педагог. Автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних творів, музики до вистав.  
Розгорнути
1945 – підписання Договору між СРСР та Чехословаччиною про входження Закарпатської України до складу УРСР
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.  
Ні, цей народ із крові і землі Я не віддам нікому і нізащо! Він мій, він я, він – світ в моїм чолі, Тому життя його і ймення не пропащі. (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі