chrome firefox opera safari iexplorer

Виставка Кості Копосова МАСИВИ

Дата події:20 березня - 3 квітня 2012 р.
Місце події:Мистецький простір 365 (Костянтинівська, 63/12)
Більше про подію:

Живописні полотна та звуко-візуальні ефекти від Кості Копосова занурять вас у стан, що переживав художник в процесі створення МАСИВІВ

Ідея серії робіт — розкриття сутності пейзажу. Акцент зроблено на досконалій простоті природи. Адже, саме без зайвих деталей розкривається краса та досконалість масивів простору. 

Роботи серії створювались під час мандрів країною. Натхнений мальовничими пейзажами країни, на автентичному VW бусику художник об’їздив Україну у пошуках ідеальних форм та мас.

Роботи створювались в різних умовах: у полі вночі, на світанку біля моря, або просто користуючись спогадами про мандрівку. Так народилась ця серія. 

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути