chrome firefox opera safari iexplorer

Виставка Кості Копосова МАСИВИ

Дата події:20 березня - 3 квітня 2012 р.
Місце події:Мистецький простір 365 (Костянтинівська, 63/12)
Більше про подію:

Живописні полотна та звуко-візуальні ефекти від Кості Копосова занурять вас у стан, що переживав художник в процесі створення МАСИВІВ

Ідея серії робіт — розкриття сутності пейзажу. Акцент зроблено на досконалій простоті природи. Адже, саме без зайвих деталей розкривається краса та досконалість масивів простору. 

Роботи серії створювались під час мандрів країною. Натхнений мальовничими пейзажами країни, на автентичному VW бусику художник об’їздив Україну у пошуках ідеальних форм та мас.

Роботи створювались в різних умовах: у полі вночі, на світанку біля моря, або просто користуючись спогадами про мандрівку. Так народилась ця серія. 

19 травня

Інші дати
Народився Анатолій Добровольський
(1910, с. Буки, Житомирська область – 1988), український архітектор. Один за авторів проекту планування й забудови Хрещатика і прилеглих кварталів, Московського мосту в Києві. Головний архітектор м. Києва (1950-1955).
Розгорнути
Народився Микола Євшан
(1889, с. Войнилів Івано-Франківська область – 1919) - український літературний критик, літературознавець і перекладач.
«Всякий ідеал, щоби він був корисний, щоби був дійсною силою, мусить виходити тільки з життя, мусить звертатись до життя, кінцеву ціль покласти в житті» (Микола Євшан).
Розгорнути