chrome firefox opera safari iexplorer

Виставка Кості Копосова МАСИВИ

Дата події:20 березня - 3 квітня 2012 р.
Місце події:Мистецький простір 365 (Костянтинівська, 63/12)
Більше про подію:

Живописні полотна та звуко-візуальні ефекти від Кості Копосова занурять вас у стан, що переживав художник в процесі створення МАСИВІВ

Ідея серії робіт — розкриття сутності пейзажу. Акцент зроблено на досконалій простоті природи. Адже, саме без зайвих деталей розкривається краса та досконалість масивів простору. 

Роботи серії створювались під час мандрів країною. Натхнений мальовничими пейзажами країни, на автентичному VW бусику художник об’їздив Україну у пошуках ідеальних форм та мас.

Роботи створювались в різних умовах: у полі вночі, на світанку біля моря, або просто користуючись спогадами про мандрівку. Так народилась ця серія. 

2 липня

Інші дати
Ольга Олійник
1925 – український радянський математик. Перша радянська жінка, котра у 29 років стала доктором фізико-математичних наук.
Розгорнути
Володимир Правдич-Немінський 
1879 – український фізіолог, електрофізіолог, нейрохімік. Уперше зареєстрував електричну активність головного мозку тварини та класифікував записані хвилі (нині це називають електроенцефалограмою).
Розгорнути
Народився Володимир Александров
(1825, с. Бугаївка, Харківська область – 1894) – український письменник, музикант, фольклорист, краєзнавець, доктор медицини. Автор оперети «За Немань іду», збірок поезій та перекладів, зібрав та опублікував «Народний пісенник з найкращих українських пісень».  
Ти несись, мій спів, з мольбою, В небо відлітай. І на тихую розмову Вийди, мила в гай. А в гаю гримить, стихає Пісня солов'я, Тож він милу викликає, Молить, як і я. (Володимир Александров)
Розгорнути
Народився Михайло Спіров
(1892, Росія – 1973) – український вчений-анатом, лімфолог. Праці (понад 60) присвячені дослідженню лімфатичної системи, вивченню будови центральної нервової системи, питанням тератології, методиці викладання анатомії та її історії.
Розгорнути

Новини Дивитися всі