chrome firefox opera safari iexplorer

Виставка «Рідкісна книга в руках Павла Тичини»

Дата події:30 вересня 2013 о 10:00
Місце події:Музей Павла Тичини (вулиця Терещенківська,5)
Більше про подію:

30 вересня — Всеукраїнський День бібліотек. Ця дата — іще одна нагода говорити про значення книги та бібліотечнго зябрання для будь-якого суспільства, нації, людини.

Меморіальна бібліотека Павла Тичини, накопичена в його квартирі, яка перетворена на музей, нараховує понад 21 тисячу книг. Серед них єкниги унікальні, які можна побачити лише в нашому музеї.

То ж, один раз на рік, саме у це свято, співробітники Музею-квартири Павла Тичини пропонують оглянути виставку «Рідкісна книга в руках Павла Тичини». У цей день унікальні й рідкісні книги, представлені на виставці, будуть доступними для огляду в присутності наукових співробітників.

Ви маєте унікальну нагоду потримати в руках не просто КНИГУ, а КНИГУ з меморіальної бібліотеки великого Поета, КНИГУ, якої більше в Києві ніде немає і до того ж — у ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ БІБЛІОТЕК.

Таким чином ми можемо сміливо говорити, що у Кєві, та й в Україні, бібліотек значно більше, ніж є в офіційному переліку.

Виставка триватиме один день — 30 вересня, з 10.00 до 19.00.

27 червня

Інші дати
Владіслав Заремба 
1833 –  український композитор, піаніст і педагог. Автор пісень, фортепіанних п’єс (30 вокальних творів на слова Т. Шевченка), збірок музичної літератури для дітей, обробок українських народних пісень («Де ти бродиш, моя доле» та ін.).
Розгорнути
Народився Олександр Сердюк
(1900, с.Бзів Київська область  – 1988) - український актор театру та кіно, режисер, педагог. Найкращі ролі в українському репертуарі - Сава Чалий («Сава Чалий» І.Карпенко-Карий), Мокій («Мина Мазайло» М.Куліш), Командор («Камінний господар» Л.Українка), Богун, Кобза («Богдан Хмельницький, «Загибель ескадри» О.Корнійчука та ін. Зіграв у кінофільмах «Коліївщина», «Прометей», «Назар Стодоля», «Запорожець за Дунаєм», «Українські мелодії», «Доля Марини».  
«Хто хоче бути великим артистом, той не повинен бруднити себе» (Володимир Винниченко)
Розгорнути

Новини Дивитися всі