chrome firefox opera safari iexplorer

Виставка «Рідкісна книга в руках Павла Тичини»

Дата події:30 вересня 2013 о 10:00
Місце події:Музей Павла Тичини (вулиця Терещенківська,5)
Більше про подію:

30 вересня — Всеукраїнський День бібліотек. Ця дата — іще одна нагода говорити про значення книги та бібліотечнго зябрання для будь-якого суспільства, нації, людини.

Меморіальна бібліотека Павла Тичини, накопичена в його квартирі, яка перетворена на музей, нараховує понад 21 тисячу книг. Серед них єкниги унікальні, які можна побачити лише в нашому музеї.

То ж, один раз на рік, саме у це свято, співробітники Музею-квартири Павла Тичини пропонують оглянути виставку «Рідкісна книга в руках Павла Тичини». У цей день унікальні й рідкісні книги, представлені на виставці, будуть доступними для огляду в присутності наукових співробітників.

Ви маєте унікальну нагоду потримати в руках не просто КНИГУ, а КНИГУ з меморіальної бібліотеки великого Поета, КНИГУ, якої більше в Києві ніде немає і до того ж — у ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ БІБЛІОТЕК.

Таким чином ми можемо сміливо говорити, що у Кєві, та й в Україні, бібліотек значно більше, ніж є в офіційному переліку.

Виставка триватиме один день — 30 вересня, з 10.00 до 19.00.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути