chrome firefox opera safari iexplorer

Виставка «Рідкісна книга в руках Павла Тичини»

Дата події:30 вересня 2013 о 10:00
Місце події:Музей Павла Тичини (вулиця Терещенківська,5)
Більше про подію:

30 вересня — Всеукраїнський День бібліотек. Ця дата — іще одна нагода говорити про значення книги та бібліотечнго зябрання для будь-якого суспільства, нації, людини.

Меморіальна бібліотека Павла Тичини, накопичена в його квартирі, яка перетворена на музей, нараховує понад 21 тисячу книг. Серед них єкниги унікальні, які можна побачити лише в нашому музеї.

То ж, один раз на рік, саме у це свято, співробітники Музею-квартири Павла Тичини пропонують оглянути виставку «Рідкісна книга в руках Павла Тичини». У цей день унікальні й рідкісні книги, представлені на виставці, будуть доступними для огляду в присутності наукових співробітників.

Ви маєте унікальну нагоду потримати в руках не просто КНИГУ, а КНИГУ з меморіальної бібліотеки великого Поета, КНИГУ, якої більше в Києві ніде немає і до того ж — у ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ БІБЛІОТЕК.

Таким чином ми можемо сміливо говорити, що у Кєві, та й в Україні, бібліотек значно більше, ніж є в офіційному переліку.

Виставка триватиме один день — 30 вересня, з 10.00 до 19.00.

5 березня

Інші дати
Народився Євген Патон
(1870, м. Ніцца, Франція - 1953) - вчений у галузі мостобудування та електрозварювання.  У Києві за його проектом збудовано міст через Дніпро, названий згодом його ім'ям.
Розгорнути
Народився Леонід Глібов
(1827, с. Веселий Поділ Полтавська область - 1893) - український письменник, поет, байкар, видавець, громадський діяч.
«Здається байка просто бреше, А справді – ясну правду чеше, Нікого в світі не мине… Читайте, згадуйте мене». (Леонід Глібов)
Розгорнути
Народилася Наталя Забіла
(1903, м.Санкт-Петеребург, Росія - 1985), українська письменниця, поетеса.
Напевно, треба буть щасливою, Коли ідеш на схилі літ Під сонцем вистиглою нивою І бачиш цвіт, і бачиш плід, І чуєш скрізь до тебе звернені Такі зворушливі слова, Що сіяно й твоїми зернами І що не мріями химерними Було все те, чим ти жива... (Н. Забіла)
Розгорнути