chrome firefox opera safari iexplorer

XVIII Форум видавців у Львові

Дата події:14-18 вересня 2011 р.
Місце події:Львів, Палац мистецтв, вул. Коперника, 17, проспект Свободи
Більше про подію:

У Львові на 18-й Форум видавців, що триватиме 14-18 вересня, зберуться культові особистості: автори світових бестселерів, письменники і поети, громадські і політичні діячі, науковці з різних країн світу.

Зірковий гість цьогорічного форуму – Ерленд Лу (Erlend Loe), відомий норвезький письменник, сценарист, автор світових бестселерів. Він перебуватиме у Львові 14-16 вересня. Авторський вечір Ерденда Лу відбудеться 15 вересня.

Особливий гість – поет, письменник, громадсько-політичний діяч Казахстану, дипломат Олжас Сулейменов, з 2002 року до цього часу Сулейменов – постійний представник Казахстану в ЮНЕСКО (Париж).

Спеціальні гості: Іван Дзюба, Анджей Менцвель, Боріс Дубін, Геннадій Бурбуліс, Адам Міхнік, Мирослав Попович, Ярослав Грицак, Василь Шкляр, Марія Матіос, Ольга Токарчук, Марек Краєвський.

Головна дискусія Форуму: «Діалог цивілізацій» в рамках проекту «Уроки Мілоша для України» (здійснюється за підтримки Міністерства культури і національної спадщини Республіки Польща (MKiDN), Польського Інституту в Києві та Інституту Книжки (Польща))

На заході Анджей Менцвель, Олжас Сулейменов, Боріс Дубін і Мирослав Попович у контексті творчості Чеслава Мілоша, чий столітній ювілей відзначається цього року, дискутуватимуть про різні цивілізаційні моделі розвитку і про те, яка з них більше пасує Україні.

Країна – спеціальний гість: Швейцарія. Особливу експозицію і літературну програму представить швейцарська культурна програма «Prohelvetia». Керівник проекту – Барбара Андрунік, координатор в Україні – Наталка Сняданко.

Серед письменників, які відвідають Львів: Юрг Гальтер, Арно Каменіш, Свенья Германн, Ежен Мелітц, Беттіна Шпоеррі.

22 квітня

Інші дати
22 квітня відзначають:
  • Всесвітній день Матері-Землі (Міжнародний день Землі).
Розгорнути
Народився Анатолій Михайленко
(1939, хутір Комуна Полтавської обл. - 2007) - український письменнник, журналіст, видавець. Автор більше 30 книжок художньої прози й публіцистики, зокрема "Оливкова гілка з Рима", "Кленовий лист з Канади", "Пливе мій човен. Запах полину", "Заки море перелечу".
Розгорнути
Народився Євген Сагайдачний
(1886, м.Херсон – 1961) – український маляр, декоратор і педагог. Автор численних акварелей з гуцульського життя, залишив по собі велику колекцію народного, зокрема гуцульського, мистецтва.
Розгорнути
Народився Євген Козак
(1907, с. Колодне, Львівська область – 1988) – український композитор, диригент, педагог. Автор театралізованого концерту «Буковинське весілля», хорових пісень "Вівчарик", "Україно моя", "Думи мої", «Вітер з полонини», "Зелень кленова, вулиці Львова", обробок українських народних пісень, пісень на слова Т.Шевченка.
Ой, вічарику-вівчарю, Ти жени свою отару З гір високих, з полонини У широкую долину. Сядь зі мною в просінь світа, Заграй мені на трембіті, Розкажи мені - чи любиш? Чом до серця не голубиш? (Українська народна пісня)
Розгорнути

Новини Дивитися всі