chrome firefox opera safari iexplorer

Зустрічаємо весну Тичинівським брунькоцвітом!

Дата події:01 березня 2013
Місце події:Літературно-меморіальний музей-квартира Павла Тичини у м. Києві
Більше про подію:

1 березня — астрономічний початок весни, коли за законами природи все повинно пробудитися від зимового сну. Ніжніше усміхаються жінки, привітнішими здаються промінчики сонця, пробиваються з-під снігу перші проліски, наливаються життям бруньки на деревах.

«Весна, весна, яка блакить! Який кругом прозор!
Садами ходить брунькоцвіт, а в небі — златозор» — 
писав Павло Тичина.

Саме у ці дні жінки повинні бути не лише особливо красивими, а й незвичними, оригінальними.

Літературно-меморіальний музей-квартира Павла Тичини у м. Києві пропонує як жінкам, так і чоловікам для своїх улюблених пань, зробити особливу прикрасу — Тичинівський брунькоцвіт у музейних корпоративних кольорах.

Ця прикраса-ознака будь-яку жінку зробить особливою, помітною, незвичною, неповторною. Зрештою, саме по такій прикрасі ми зможемо серед сотень перехожих впізнати того, хто разом з нами вирішив от таким оригінальним чином зустріти прихід весни 2013-го року.

Брунькоцвіти виготовлятимуть у музеї-квартирі Павла Тичини у м. Києві 1 березня 2013 року (п"ятниця) з 11.00 до 20.00. У будь-який зручний для відвідувачів час брунькоцвіти допомагатимуть робити співробітники музею Павла Тичини. Супроводжуватимуть усе це дійство, звісно ж, поезії Павла Тичини про весну, про кохання.

Зустрінемося?

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути