chrome firefox opera safari iexplorer

Зустрічаємо весну Тичинівським брунькоцвітом!

Дата події:01 березня 2013
Місце події:Літературно-меморіальний музей-квартира Павла Тичини у м. Києві
Більше про подію:

1 березня — астрономічний початок весни, коли за законами природи все повинно пробудитися від зимового сну. Ніжніше усміхаються жінки, привітнішими здаються промінчики сонця, пробиваються з-під снігу перші проліски, наливаються життям бруньки на деревах.

«Весна, весна, яка блакить! Який кругом прозор!
Садами ходить брунькоцвіт, а в небі — златозор» — 
писав Павло Тичина.

Саме у ці дні жінки повинні бути не лише особливо красивими, а й незвичними, оригінальними.

Літературно-меморіальний музей-квартира Павла Тичини у м. Києві пропонує як жінкам, так і чоловікам для своїх улюблених пань, зробити особливу прикрасу — Тичинівський брунькоцвіт у музейних корпоративних кольорах.

Ця прикраса-ознака будь-яку жінку зробить особливою, помітною, незвичною, неповторною. Зрештою, саме по такій прикрасі ми зможемо серед сотень перехожих впізнати того, хто разом з нами вирішив от таким оригінальним чином зустріти прихід весни 2013-го року.

Брунькоцвіти виготовлятимуть у музеї-квартирі Павла Тичини у м. Києві 1 березня 2013 року (п"ятниця) з 11.00 до 20.00. У будь-який зручний для відвідувачів час брунькоцвіти допомагатимуть робити співробітники музею Павла Тичини. Супроводжуватимуть усе це дійство, звісно ж, поезії Павла Тичини про весну, про кохання.

Зустрінемося?

29 червня

Інші дати
Міжнародний день тропіків
На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживають більше 800 мільйонів чоловік. І хоча тропічні країни досягли значного прогресу, вони, як і раніше, стикаються з різноманітними проблемами.
Розгорнути
Народився Іван Черняховський
(1906, м. Умань, Черкаська область – 1945) – радянський військовий діяч, генерал армії. Командуючий військами 3-го Білоруського фронту.  
Розгорнути
Народився Тадей Маєрський
(1888, м.Львів – 1963) – український композитор, піаніст, педагог. Автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних творів, музики до вистав.  
Розгорнути
1945 – підписання Договору між СРСР та Чехословаччиною про входження Закарпатської України до складу УРСР
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.  
Ні, цей народ із крові і землі Я не віддам нікому і нізащо! Він мій, він я, він – світ в моїм чолі, Тому життя його і ймення не пропащі. (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі