chrome firefox opera safari iexplorer

Іваничівський історичний музей

  • 45300, смт. Іваничі, вул.Банківська,4
  • відділ культури і туризму
    (03372) 2-21-04
  • щодня, крім суботи і неділі з 8.00 до 17.00
    Обід з 13.00 до 14.00
Варто побачити: Найдавніші знахідки, представлені у вітринах першого залу, датуються епохою палеоліту. Це знайдений у с. Шахтарське Іваничівського району бивень мамонта - найунікальніший з колекції експонатів кам'яного віку. Також у вітрині ви розглянете зразки знарядь праці найдавніших людей - крем'яні скребачки, нуклеуси, кам'яні ядра, сокири… Найдавніше поселення на території селища Іваничі виявлено в епоху бронзи - ІІ тисячоліття до нашої ери.
Про музей:

Іваничівський історичний музей було відкрито у травні 1975 року. У лютому 1993 року йому присвоєно звання “народний”. Щороку музей приймає понад 2 тисячі відвідувачів.

Фонди музею нараховують близько 2500 експонатів, майже половина з них – оригінали.

Експозиція розміщена у трьох залах і знайомить з історією краю від найдавніших часів і до сьогодення.

18 серпня

Інші дати
Василь Бородай 
1917–український скульптор, майстер станкової і монументальної скульптури. Лауреат багатьох премій. Роботи: меморіальний комплекс «Український державний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941–1945 рр.», пам’ятник Лесі Українці в Маріїнському парку (Київ), пам’ятник Т. Шевченку (Нью-Йорк, США) та ін.
Розгорнути
Народився Олександр Кониський
(1836, с.Переходівка, Чернігівська область – 1900) - український перекладач, письменник, видавець, педагог, громадський діяч. Автор слів пісні «Молитва за Україну».
Боже великий, єдиний, Нам Україну храни, Волі і світу промінням Ти її осіни (Олександр Кониський)
Розгорнути