chrome firefox opera safari iexplorer

Іваничівський історичний музей

  • 45300, смт. Іваничі, вул.Банківська,4
  • відділ культури і туризму
    (03372) 2-21-04
  • щодня, крім суботи і неділі з 8.00 до 17.00
    Обід з 13.00 до 14.00
Варто побачити: Найдавніші знахідки, представлені у вітринах першого залу, датуються епохою палеоліту. Це знайдений у с. Шахтарське Іваничівського району бивень мамонта - найунікальніший з колекції експонатів кам'яного віку. Також у вітрині ви розглянете зразки знарядь праці найдавніших людей - крем'яні скребачки, нуклеуси, кам'яні ядра, сокири… Найдавніше поселення на території селища Іваничі виявлено в епоху бронзи - ІІ тисячоліття до нашої ери.
Про музей:

Іваничівський історичний музей було відкрито у травні 1975 року. У лютому 1993 року йому присвоєно звання “народний”. Щороку музей приймає понад 2 тисячі відвідувачів.

Фонди музею нараховують близько 2500 експонатів, майже половина з них – оригінали.

Експозиція розміщена у трьох залах і знайомить з історією краю від найдавніших часів і до сьогодення.

27 квітня

Інші дати
Народився Олександр Беретті
(1816, м.Петербург, Росія – 1895) – український та російський архітектор, син Вікентія Беретті. Участник проектування Володимирського собору в Києві. За проектами Олександра Беретті збудовано 23 будівлі в ряді міст України. За проектами його батька Вікентія Беретті (14.06.1781 – 1842) в Києві збудовані будівлі Київського університету, обсерваторії і інституту благородних дівиць (нині Жовтневий палац).
Зелена піна лісу молодого Дрімотно плеще, як на морі шум. Блакитні тіні впали на дорогу, Заворожили мудрі бджоли ум. Стоять дуби замислено і строго. Тут — перейшовши молодий самум — Собі поставлю келію убогу, Щільник пахучий для останніх дум. (Максим Рильський)
Розгорнути