chrome firefox opera safari iexplorer

Музей історії міста Козятин

  • 22100, Вінницька обл., м. Козятин, вул., Грушевського,15
  • (067)591-75-84
  • щоденно з 1400-1700, вихідний - понеділок
Варто побачити: колекції залізничних ліхтарів, міщанських меблів, селянського одягу, знарядь праці селян та виробів створених на них, фотографій, листівок, мідних монет, фронтових листів періоду I та II Світових війн, ювілейних медалей тощо. Музей постійно поповнює фондову скарбницю новими експонатами, систематично проводить заходи по культурно-освітній та виставковій діяльності, серед яких виставки витворів місцевих майстрів, презентації персональних виставок митців, предметів із приватних колекцій місцевих мешканців, організовує зустрічі з видатними персоналіями міста і краю.
Про музей:

Музей історії міста Козятин створено з ініціативи та за сприянням Козятинської міської ради та згідно її рішення у 1995 році. Музей вперше та урочисто відкрив свої двері для відвідувачів на 130 річницю з часу присвоєння Козятину статусу містечка 10 липня 2004 року. Розмістився заклад культури у старовинному, побудованому в зруб приміщенні бувшої земської пошти кінця XIX початку XX сторіччя. У 2005 р. , згідно постанови №889 від 12 вересня, Музей віднесено до переліку музейних закладів. Що є державною власністю і належать до державної частини Музейного фонду України.

Фонд державної колекції документів та предметів старовини Музею станом на 1. 06. 2009р. нараховує 1810 одиниць основного фонду та 685 допоміжного.

8 липня

Інші дати
8 липня відзначають:
  • День родини
  • День рибалки
Розгорнути
Народився Юрій Смолич
(1900, м.Умань, Черкаська область - 1976) –  український письменник. Один з основоположників фантастичної прози в українській літературі («Останній Ейджевуд»). Автор трилогії «Наші тайни», «Дитинство» і «Вісімнадцятилітні», дилогії «Мир хатам, війна палацам» і «Реве та стогне Дніпр широкий».
Розгорнути