chrome firefox opera safari iexplorer

Музей історії міста Козятин

  • 22100, Вінницька обл., м. Козятин, вул., Грушевського,15
  • (067)591-75-84
  • щоденно з 1400-1700, вихідний - понеділок
Варто побачити: колекції залізничних ліхтарів, міщанських меблів, селянського одягу, знарядь праці селян та виробів створених на них, фотографій, листівок, мідних монет, фронтових листів періоду I та II Світових війн, ювілейних медалей тощо. Музей постійно поповнює фондову скарбницю новими експонатами, систематично проводить заходи по культурно-освітній та виставковій діяльності, серед яких виставки витворів місцевих майстрів, презентації персональних виставок митців, предметів із приватних колекцій місцевих мешканців, організовує зустрічі з видатними персоналіями міста і краю.
Про музей:

Музей історії міста Козятин створено з ініціативи та за сприянням Козятинської міської ради та згідно її рішення у 1995 році. Музей вперше та урочисто відкрив свої двері для відвідувачів на 130 річницю з часу присвоєння Козятину статусу містечка 10 липня 2004 року. Розмістився заклад культури у старовинному, побудованому в зруб приміщенні бувшої земської пошти кінця XIX початку XX сторіччя. У 2005 р. , згідно постанови №889 від 12 вересня, Музей віднесено до переліку музейних закладів. Що є державною власністю і належать до державної частини Музейного фонду України.

Фонд державної колекції документів та предметів старовини Музею станом на 1. 06. 2009р. нараховує 1810 одиниць основного фонду та 685 допоміжного.

12 липня

Інші дати
Народився Петро Тронько
(1915, с.Заброди Харківської обл. - 2011) - історик, академік, державний діяч. Сприяв створенню Музею народної архітектури та побуту в Пирогові, відновленню Золотих воріт, Михайлівського Золотоверхого та Успенського соборів у Києві; керував роботою над створенням 26-томної "Історії міст і сіл Української РСР".
Розгорнути
День Святих апостолів Петра і Павла
«Як на Петрів день спека, то на Різдво мороз. Коли на Петра сльота, влітку буде багато болота». (Народні прикмети)
Розгорнути
Народився Антін Синявський
1866, м.Біла Церква - 1951) – український  політичний і громадський діяч, історик, економіст, педагог. Автор праць «Економічний район та економічний ландшафт», «Близький Схід і Україна» та ін.  
Розгорнути
Народився Олександр Мельников
(1889 , м. Мезень, Росія - 1958) - український хірург і онколог, займався лікуванням захворювань черевної порожнини, газової інфекції тощо.
Розгорнути