chrome firefox opera safari iexplorer

Полтавський музей рушника

  • Полтавська область, с. Степне, вул. Жовтнева, 17
  • (0532) 55-90-95, 0679727986
  • З 9 до 17 год. Вихідні дні: субота, неділя.
  • Відвідування та екскурсійне обслуговування - безкоштовне
Варто побачити: рушники, різноманітні вишиті роботи, прядку, терниця, гребінка, рубель і качалка, ночви, діжа, в яких поєднана міцність і простота з відповідністю до призначення.
Про музей:

Музей Рушника в с. Степне заснований у 2006 році і є таким єдиним на Полтавщині.
Відправляючись у далеку путь, люди брали з собою найдорожче – рушник, який уособлював у собі «малу батьківщину».

Волинські й чернігівські, сумські і полтавські, закарпатські й рівненські прикрашають вони стіни музею, даруючи людям радість та нагадування про коріння.

Безпосередні зустрічі з авторами виробів, вивчення зразків народної творчості викликають у відвідувачів патріотичні почуття та формують творчу національну гордість — таке може бути лише в Україні.

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути