chrome firefox opera safari iexplorer

ВР заборонила приватизацію бібліотек і книгарень

21 квітня 2011 о 13:43

Верховна Рада України ухвалила закон «Про внесення зміни до статті 2 Закону України “Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)” щодо заборони приватизації приміщень, де розміщуються бібліотеки, книгарні та державні видавництва.

За дане рішення проголосувало 333 з 393 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі.

Даним законом передбачено віднести до переліку підприємств, які не підлягають приватизації, будівлі, (споруди, приміщення) або їх окремі частини, де розміщуються бібліотеки, книгарні та державні видавництва.

Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

У прикінцевих положеннях закону зазначено, що Кабінет міністрів України протягом трьох місяців з дня набрання чинності цим Законом має подати в установленому порядку законопроект про внесення змін до законів України “Про бібліотеки і бібліотечну справу”, “Про видавничу справу” та “Про культуру” щодо заборони приватизації приміщень, де розміщуються бібліотеки, книгарні та державні видавництва. А також має привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом; забезпечити перегляд і скасування міністерствами та іншими центральними і місцевими органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів, що суперечать цьому Закону.

 

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути