chrome firefox opera safari iexplorer

Музей-садибу Франка на Львівщині відремонтують

25 червня 2011 о 18:28

Голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк відвідав музей-садибу Івана Франка у селі Нагуєвичі Дрогобицького району. Керівник області дав доручення приділити увагу внутрішньому ремонту садиби, а також наголосив на необхідності відтворення автентичного середовища території садиби часів Івана Франка.

Про це повідомили у відділі зв’язків з громадськістю Львівської ОДА.

«Дах має бути перекритий соломою, для цього ми повинні знайти фахівців і матеріал. Огорожа, бджолині вулики і криниця також мають бути наближеними до тих часів»,- зазначив М.Цимбалюк.

Після оглядин музею Михайла Цимбалюк провів робочу нараду в будинку літераторів. На нараді були присутні голова Дрогобицької РДА, міський голова Дрогобича, керівники управлінь. Присутні зупинилися на питанні облагородження території музею-садиби, голова ОДА дав доручення відповідальним службам забезпечити освітлення села, траси та території музею, а також в скорому часі здійснити газифікацію села.

 

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути