chrome firefox opera safari iexplorer

Роман про українську еліту вже з'явився в Інтернеті

02 серпня 2011 о 13:55

Електронна версія роману братів Капранових «Щоденник моєї секретарки» вже з'явилася в продажі в інтернеті. На паперовий варіант книги потрібно чекати ще півтора місяці.

«Ми живемо в епоху електронної книжки, і треба якось з цим миритися. Але автор зацікавлений у легальному продажі, аби отримати з цього гонорари. Тому ми вирішили зробити подарунок читачам, які купують легальну продукцію, а не скачують з піратських ресурсів — у мережі роман можна купити вже. Звичайно, ми не тішимо себе ілюзіями і розуміємо, що скоро він буде на піратських сайтах», — сказав письменник Дмитро Капранов.

«Щоденник моєї секретарки» — це роман про українську еліту. У ньому розповідається про події 2004 року.

Головним персонажем є київський бізнесмен Сергій Карпенко. Він знаходить щоденник своєї секретарки. Той наштовхує його на думку, що не все у світі вирішують гроші.

«Це – спроба глянути очима нормальної людини на життя українського вищого світу, — говорять брати Капранові. — Люди, які вважають, що визначають долю країни, зазвичай не публічні, бо великі гроші люблять тишу, а справжні доленосні рішення ніколи не потрапляють на шпальти газет. Герой нашого роману є частиною цього світу. І саме з його допомогою читач отримує унікальну можливість побачити правду.

Колись книжка Фредеріка Бегбеде „99 франків“ наробила багато галасу через те, що в ній показано реальні механізми та підкилимні стратегії рекламного бізнесу. Так само вразила читачів Лорен Вейсбергер, яка у романі „Диявол носить Прада“ викрила реалії світу моди. Ми маємо перевагу перед згаданими авторами, бо український бомонд є ще незрілим і не вміє як слід охороняти свої таємниці: від бізнесу, піару та політтехнологій – до гламуру, телебачення, мистецтва і глянцу».

Паперовий варіант «Щоденника моєї секретарки» презентують на львівському «Форумі видавців». Вартість електронної книги зараз складає 30 грн., а варіант у папері планують продавати за 50 грн.

«Ми попереджаємо: усі факти, які описані в романі, є справжніми. Але герої є вигаданими. Збіги, здогадки, в тому числі і правдиві, ми залишаємо цілком на сумлінні читача», — додали автори книжки.

29 листопада

Інші дати
Народився Григорій Квітка-Основ’яненко
(1778, с.Основа, нині – м. Харків – 1843) – український прозаїк, драматург, журналіст, літературний критик і культурно-громадський діяч. Основоположник художньої прози і жанру соціально-побутової комедії в класичній українській літературі. Найвидатніші твори – «Конотопська відьма», «Маруся», «Сватання на Гончарівці», «Шельменко-Денщик».
«Як говоримо, так і писати треба» (Григорій Квітка-Основ’яненко)
Розгорнути
Народився Григорій Косинка
(1899, с.Щербанівка, Київська область - 1934) — український письменник. Автор творів «На золотих богів», «Заквітчаний сон», «В житах», «Політика», «Фавст», Серце» та ін.
Розгорнути