chrome firefox opera safari iexplorer

Українських програмістів визнали одними з найкращих у світі

27 січня 2012 о 15:38

Українські айтішники дедалі частіше стають конкурентами світових іменитих компаній, а сама країна увійшла до десятки найбільших світових гравців в галузі розробок.

«Зараз у світі є величезний обсяг IT-замовлень. Україна, як це не дивно, змогла скористатися цією ситуацією, і на даному ринку входить в десятку світових гравців», — говорить Роман Хміль, гендиректор Global Logic Ukraine (компанія яка пише програми для Google, Microsoft, IBM).

Головною перевагою вітчизняних спеціалістів перед конкурентами є високий рівень технічної освіти та висока майстерність програмних інженерів, вважають експерти.

«Україна зараз сприймається як країна, де дуже сильні хакери. А якщо сильні хакери, значить сильні програмісти», — пояснив керівник компанії, яка розробляла портал Кабміну.

Разом з тим, в Україні програмістам легально працювати і заробляти досить важко, оскільки уряд вигадує обтяжливі податкові правила, а бюрократія ставить палиці в колеса.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути