chrome firefox opera safari iexplorer

Як правильно засмагати влітку: поради дерматолога

10 липня 2012 о 13:09

Засмага не є корисною для організму і кожна зайва хвилина перебування дитини на сонці може посприяти розвитку новоутворення на шкірі. Про це повідомив під час прес-конференції головний позаштатний дерматолог МОЗ Олександр Літус, передає кореспондент УНН.

"Того сонячного випромінювання, яке людина отримує йдучи на роботу або з неї, більш ніж достатньо, аби забезпечити необхідну кількість вітаміну «D», — сказав О.Літус.

За його словами, під час сильної спеки потрібно не перебувати під відкритим сонячним промінням у проміжок з 11 до 17 години дня (особливо дітям). Дітей обов’язково потрібно одягати в одяг з рукавами і мати при собі капелюха. Також, експерт порадив обов’язково користуватися сонцезахисними кремами і купувати їх лише у аптеках. Наносити крем потрібно кожні дві години і щоразу після купання.

Дерматолог порадив для забезпечення краси шкіри і гарного самопочуття вживати від 2 до 3 літрів води на добу.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути