chrome firefox opera safari iexplorer

Більшість українців змушені економити, щоб купити зимові речі

03 грудня 2012 о 13:35

Щоб придбати верхній одяг, теплі речі або зимове взуття три чверті українців чекають початку сезону знижок.

Про це свідчать результати інтерактивного опитування, проведеного виданням «Коментарі» спільно з компанією IVOX Ukraine.

За даними видання, 76% людей, які взяли участь в опитуванні, планують купівлю теплих речей на період сезонних знижок — з середини грудня до середини січня, а зробити в цей час хоча б одну покупку планують 97% респондентів.

"Розуміючи, що основна причина влаштовування розпродажів — це бажання продавців позбутися залишків товарів, які без знижок вже не будуть продаватися (так вважають 49% респондентів), значна кількість українців згодна відкласти покупку на кілька тижнів або навіть місяців, щоб придбати бажане зі значною знижкою ", — пояснює аналітик IVOX Ukraine Ольга Невінчанна.

За результатами дослідження, більше половини опитаних (51,4%) готові відстрочити купівлі техніки та електроніки для дому, 47,6% — мобільників, смартфонів і планшетів, 46,3% — несезонного взуття, 42,6% — комп'ютерів або ноутбуків, 38,6% — меблів та ін

Не намагаються економити українці тільки на дітях. Купівлю одягу або взуття для дітей відкладають в очікуванні сезонних розпродажів лише 14,5% респондентів.

В інтерактивному опитуванні взяли участь 1026 респондентів з різних регіонів України віком від 16 до 59 років, у тому числі 51% чоловіків і 49% жінок.

Джерело: Gazeta.ua
Розділи: Суспільство

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути