chrome firefox opera safari iexplorer

Влада вирішила штрафувати українців за невчасну сплату комуналки

31 січня 2013 о 09:35

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства оприлюднило проект внесення змін до Закону України «Про житлово-комунальні послуги».

Новації стосуються нарахування пені за несвоєчасне внесення плати за житлово-комунальні послуги, повідомляє прес-служба відомства. У документі йдеться про нарахування 0,1% від суми заборгованості за кожен день затримки. Кінцем розрахункового періоду, слідом за котрим починається застосування штрафних санкцій, визначається 20 числом кожного місяця.

«Проект розроблено на виконання пункту 168.1 Національного плану дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010 – 2014 роки „Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава“, затвердженого Указом Президента України від 12 березня 2012 року № 187/2012», — зазначається в повідомленні.

Міністерство оприлюднило документ на власній веб-сторінці та закликає громадян та організації до участі в обговоренні його основних положень.

«Зауваження та пропозиції приймаються протягом місяця», — наголошують у прес-службі, уточнюючи при цьому, що для обговорення можна буде використовувати як електронну, так і звичайну пошту.

Джерело: ТСН
Розділи: Суспільство

24 жовтня

Інші дати
24 жовтня святкують:
  • День Організації Об’єднаних Націй (День ООН).
  • Всесвітній день інформації про розвиток.
Розгорнути
Народився Микола Біляшівський
(1867, м. Умань – 1926) – український археолог, етнограф, мистецтвознавець, музейний діяч. Один із засновників та дійсний член Української Академії Наук. В 1902-1923 роках - організатор і директор Київського міського художньо-промислового і наукового музею (тепер Національний художній музей України).
Розгорнути
День пам’яті Лук’яна Кобилиці
(1812, смт. Путила, Чернівецька область – 1851) – український громадсько-політичний діяч, керівник селянських повстань 40-х років 19 ст. на Путильщині (Буковині). Очолив виступи селян 22 громад, які рішуче відмовлялися відробляти панщину, самочинно переобрали сільську старшину, висунули вимоги відкриття українських шкіл, вільного користування лісами і пасовиськами. Як депутат австрійського парламенту виступив за надання політичної автономії Буковині і приєднання її до Галичини, вимагав скасування кріпацтва і передачу селянам землі без викупу.
Розгорнути