chrome firefox opera safari iexplorer

Для буковинських пам'яток архітектури розроблять QR-коди

18 лютого 2013 о 17:00

Для пам’яток архітектури на Буковині розроблять QR-коди, які міститимуть інформацію для туристів, оптимізовану під перегляд з мобільних пристроїв.

Про це повідомив голова Чернівецької ОДА Михайло Папієв, передає кореспондент УКРІНФОРМу.

«Якщо ми кажемо про туризм як один із пріоритетних напрямів роботи крайової влади та важливу складову економіки регіону, то для розвитку галузі і популяризації Буковини нам варто використовувати усі сучасні дієві методи. Наприклад, створити QR-коди для визначних пам’яток архітектури міста й туристичних об’єктів краю», — зазначив він.

Коди дозволять гостям Буковини легко орієнтуватися в місті та області. Особливо це стосується іноземних туристів, які не знають української мови, а інформацію, зчитану з QR-коду телефоном чи планшетом, будуть отримувати англійською та, наприклад, німецькою. Практика таких кодів широко використовується у сусідніх країнах та загалом у світі. Кілька міст України також активно впроваджують їх.

«Така сучасна комунікація із туристами та створення комфортних умов для їх перебування на Буковині — правильний, зручний, дієвий та малозатратний шлях промоції регіону», — підкреслив голова ОДА.

QR-код (англ. quick response — швидкий відгук) — матричний код (двовимірний штрих-код). Вміщує більше інформації, ніж штрих-код. Основна перевага QR-коду — легке розпізнавання скануючим обладнанням (в тому числі, й фотокамерою мобільного телефону), що дає можливість використання в торгівлі, на виробництві, в логістиці, туризмі.

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути