chrome firefox opera safari iexplorer

Шістьом виробникам заборонили продавати «дитячу» ковбасу

21 березня 2013 о 18:15

Антимонопольний комітет України (АМК) зобов’язав шість вітчизняних виробників ковбасних виробів використовувати слово «дитячий» у назві своєї продукції лише за наявності дозволу санітарно-епідеміологічних служб та при чіткій технологічній відповідності стандартам виробництва продуктів для дитячого харчування.

Дане рішення було прийнято по відношенню до «дитячої» продукції компаній «Кременчукм’ясо», «Глобинський м’ясокомбінат», «Колос», «Ятрань», «М’ясна фабрика» Фаворит плюс», «Єнакіївський м’ясокомбінат».

«Використання таким чином назви «Дитяча» (-і) є поширенням неправдивої інформації на етикетках продукції, ос-кільки переважна більшість споживачів сприймають назву «Дитяча» (-е,-і) як підтвердження призначення продукції для харчування дітей, про що свідчить проведене органами Комітету опитування споживачів», – пояснили в прес-службі АМК.

Суб’єкти господарювання, які не зможуть довести відповідність продукції під назвою «Дитяча» (-і) спеціальним вимогам нормативно-технічної документації, зобов’язані будуть припинити поширення неправдивої інформації у вигляді розміщення назви «Дитяча» на етикетках продукції.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути