chrome firefox opera safari iexplorer

Держкіно хоче ввести збір на розвиток кінематографа

09 квітня 2013 о 16:14

Держагентство з питань кіно виступає за введення збору на розвиток українського кінематографа.

Про це заявила на прес-конференції голова Держкіно Катерина Копилова, передають «Українські новини».

«Головний аспект, який хотілося б відзначити — це необхідність введення збору на розвиток вітчизняної кінематографії. Це питання обговорюється протягом багатьох років», — сказала вона.

Копилова також зазначила, що державного врегулювання потребує нормативно-правова база кінематографії та врегулювання процесу надання держпідтримки на створення фільмів.

Голова Держкіно, крім того, виступає за створення єдиного електронного прейскуранта у сфері кінематографії.

Також Копилова вважає вкрай низьким рівень кіноосвіти в Україні, і зазначила, що впевнена в необхідності введення навчання спеціальності кінопродюсера.

Як повідомлялося, на фінансування кіногалузі України у 2012 році виділили 113 млн гривень (на державне замовлення) і 50 млн гривень на державну фінансову підтримку виробництва і розповсюдження національних фільмів.

Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути