chrome firefox opera safari iexplorer

В Києво-Печерському заповіднику почали встановювати перші QR-коди

23 вересня 2013 о 14:09

Тепер, сфотографувавши QR-код на мобільний телефон, можна одержати швидкий доступ до інформації про об'єкт.

Установка QR-кодів на пам'ятках архітектури – це тільки початок великої і цікавої роботи в музеї, пише РІСУ.

З ініціативою розробки та розміщення QR-кодів виступили співробітники науково-дослідного відділу мультимедіа технологій Києво-Печерського заповідника. Вони ж розробили і спеціальний Інтернет-ресурс, який дозволить українським та іноземним туристам більш мобільно ознайомитися з історією пам'яток українською, російською та англійською мовами.

Для сканування необхідно встановити на смартфон чи телефон спеціальний додаток: QR Reader, QR Code Scanner, QuickMark або інші програмні додатки, які доступні для Вашого мобільного пристрою.

Більш детальну інформацію про установку на па`ятках архітектури Києво-Печерського заповідника ви зможете отримати, зателефонувавши за тел.: 044-406-64-24

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути