chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні розробили графічну концепцію турбренду країни

25 вересня 2013 о 13:24

Команда «ВікіСітіНоміка» спільно з дизайн-студією «Королівські митці» презентувала систему візуальної ідентичності туристичного бренду України.

До обговорення професіонали від органів виконавчої влади, туристичного бізнесу та профільних громадських організацій запропонували три графічні варіанти, засновані на концепції «і-і», повідомляє сайт «ВікіСітіНоміка».

Сьогодні варіанти системи візуальної ідентифікації України представлені для громадського обговорення. Концепція №1 ілюструє ідею «і-і замість або-або»; концепція №2 говорить про об'єднання, поєднання протилежностей, концепція №3 заснована на паралелях – мирному співіснуванні різних шляхів. З повними версіями графічних концепцій можна ознайомитися тут.

«Брендинг країни – це не тільки дизайн, – каже учасниця команди ВікіСітіНоміка Тетяна Жданова. – Це адекватна культурі країни стратегія, послідовні дії. Завдання дизайну – посилити смисли образами, позиціонувати країну «візуальною мовою».

Результатом роботи стане «бренд-бук, який включить в себе концепцію бренду і систему візуальної ідентифікації. Важливо, що візуальна частина буде базуватися на концепції».

За словами Тетяни Жданової, створену концепцію і систему візуальної ідентифікації використовуватимуть органи виконавчої влади та уповноважені ними інституції у сфері промотуризму для офіційних заходів, а також громадяни і туристичний бізнес для просування нашої країни.

На цій сторінці у Facebook можна знайти інформацію про всі активності, які відбуватимуться в процесі створення бренду. Зокрема, тут викладатимуть усі дизайнерські й інтелектуальні розробки.

Джерело: ZAXID.NET
Розділи: Туристичні новини

22 квітня

Інші дати
22 квітня відзначають:
  • Всесвітній день Матері-Землі (Міжнародний день Землі).
Розгорнути
Народився Анатолій Михайленко
(1939, хутір Комуна Полтавської обл. - 2007) - український письменнник, журналіст, видавець. Автор більше 30 книжок художньої прози й публіцистики, зокрема "Оливкова гілка з Рима", "Кленовий лист з Канади", "Пливе мій човен. Запах полину", "Заки море перелечу".
Розгорнути
Народився Євген Сагайдачний
(1886, м.Херсон – 1961) – український маляр, декоратор і педагог. Автор численних акварелей з гуцульського життя, залишив по собі велику колекцію народного, зокрема гуцульського, мистецтва.
Розгорнути
Народився Євген Козак
(1907, с. Колодне, Львівська область – 1988) – український композитор, диригент, педагог. Автор театралізованого концерту «Буковинське весілля», хорових пісень "Вівчарик", "Україно моя", "Думи мої", «Вітер з полонини», "Зелень кленова, вулиці Львова", обробок українських народних пісень, пісень на слова Т.Шевченка.
Ой, вічарику-вівчарю, Ти жени свою отару З гір високих, з полонини У широкую долину. Сядь зі мною в просінь світа, Заграй мені на трембіті, Розкажи мені - чи любиш? Чом до серця не голубиш? (Українська народна пісня)
Розгорнути

Новини Дивитися всі