chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні розробили графічну концепцію турбренду країни

25 вересня 2013 о 13:24

Команда «ВікіСітіНоміка» спільно з дизайн-студією «Королівські митці» презентувала систему візуальної ідентичності туристичного бренду України.

До обговорення професіонали від органів виконавчої влади, туристичного бізнесу та профільних громадських організацій запропонували три графічні варіанти, засновані на концепції «і-і», повідомляє сайт «ВікіСітіНоміка».

Сьогодні варіанти системи візуальної ідентифікації України представлені для громадського обговорення. Концепція №1 ілюструє ідею «і-і замість або-або»; концепція №2 говорить про об'єднання, поєднання протилежностей, концепція №3 заснована на паралелях – мирному співіснуванні різних шляхів. З повними версіями графічних концепцій можна ознайомитися тут.

«Брендинг країни – це не тільки дизайн, – каже учасниця команди ВікіСітіНоміка Тетяна Жданова. – Це адекватна культурі країни стратегія, послідовні дії. Завдання дизайну – посилити смисли образами, позиціонувати країну «візуальною мовою».

Результатом роботи стане «бренд-бук, який включить в себе концепцію бренду і систему візуальної ідентифікації. Важливо, що візуальна частина буде базуватися на концепції».

За словами Тетяни Жданової, створену концепцію і систему візуальної ідентифікації використовуватимуть органи виконавчої влади та уповноважені ними інституції у сфері промотуризму для офіційних заходів, а також громадяни і туристичний бізнес для просування нашої країни.

На цій сторінці у Facebook можна знайти інформацію про всі активності, які відбуватимуться в процесі створення бренду. Зокрема, тут викладатимуть усі дизайнерські й інтелектуальні розробки.

Джерело: ZAXID.NET
Розділи: Туристичні новини

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути