chrome firefox opera safari iexplorer

З січня проїзд у київському метро подорожчає до 5 гривень, — ЗМІ

24 вересня 2013 о 14:00

З 1 січня в Києві, як вже неодноразово анонсувала міська влада, запрацює нова система оплати проїзду в метро і наземному громадському транспорті (включаючи міську електричку і фунікулер).

Проект з новими цінами вже передали в Кабмін. Вводяться два типи квитків — на кількість поїздок і на певний період часу (від одного дня до року). Мінімальна вартість поїздки складе 1,67 грн. Повідомляється, що одним квитком можна буде користуватися у всіх видах транспорту (крім маршруток), повідомляє газета Вести.

Єдиний проїзний квиток на необмежену кількість поїздок у муніципальному транспорті за 75 хвилин (в метро 1 поїздка) коштуватиме 5 гривень. Купивши такий квиток, можна зробити кілька поїздок в наземному транспорті і одну поїздку в метро. Головне — вкластися в 75 хвилин. Відлік часу починається з моменту активізації квитка.

За багаторазовий проїзний квиток на 10 поїздок доведеться заплатити 35 гривень, на 100 поїздок — 305 гривень. В обіг вводяться квитки на 20, 30, 50 і тд... поїздок.

Також в обігу залишаться персональні проїзні квитки (по типу проїзного) з необмеженою кількістю поїздок. Проїзний на 1 місяць коштуватиме 260 грн, на три місяці — 700 грн, на рік — 2500 грн.

За допомогою цієї системи влада планує викорінити «зайців» і махінації з жетонами в метро і почати заробляти на продажі квитків. Адже відомо, що ні метрополітен, ні «Київпастранс» не отримують достатньо грошей від перевезень, через що не можуть змінити рухомий склад, вчасно робити ремонти або доплачувати працівникам. У той же час якщо просто підняти ціну жетона, це вдарить по кишені киян. А так, кажуть у мерії, ті, хто постійно їздять у підземці, будуть нею користуватися навіть дешевше, а туристи і рідкісні гості метро за них доплатять.

Джерело: УНІАН
Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути