chrome firefox opera safari iexplorer

Проект Єврокомісії з модернізації вищої освіти запустять в Тернополі

07 листопада 2013 о 14:26

Переможцем конкурсу Європейської Комісії за освітньою програмою «Темпус» став Тернопільський національний педуніверситет імені Володимира Гнатюка.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Для фінансування у Європі було обрано 171 проект. Наш університет, отримавши перемогу, працюватиме над виконанням проекту «Освіта для лідерства, інтелекту та заохочення таланту», розповіла завідуюча кафедрою філологічних дисциплін початкової освіти вишу, доцент Олена Гузар.

Проект реалізовуватиметься у співпраці із європейськими та українськими партнерами. Зокрема, науковці та студенти із Тернополя співпрацюватимуть із колегами з Технологічного університету Каунаса / Литва /, Національним авіаційним університетом та Національною академією педагогічних наук.

Серед учасників проекту — не тільки університети з держав-членів ЄС. Є тут й представники країн Східного партнерства. Це – Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Грузія, Молдова, а також Ізраїль, Росія, Узбекистан та Казахстан.

Темпус – міжрегіональна програма Європейського Союзу, спрямована на модернізацію вищої освіти у 28 країнах – сусідах ЄС. Програма направлена на активізацію міжнародного міжуніверситетського співробітництва, реформування системи вищої освіти, оновлення навчальних програм. За двадцять років реалізації програми Темпус в Україні вітчизняними університетами було успішно виконано понад 300 проектів Темпус різного типу.

Джерело: Укрінформ
Розділи: Новини освіти

24 жовтня

Інші дати
24 жовтня святкують:
  • День Організації Об’єднаних Націй (День ООН).
  • Всесвітній день інформації про розвиток.
Розгорнути
Народився Микола Біляшівський
(1867, м. Умань – 1926) – український археолог, етнограф, мистецтвознавець, музейний діяч. Один із засновників та дійсний член Української Академії Наук. В 1902-1923 роках - організатор і директор Київського міського художньо-промислового і наукового музею (тепер Національний художній музей України).
Розгорнути
День пам’яті Лук’яна Кобилиці
(1812, смт. Путила, Чернівецька область – 1851) – український громадсько-політичний діяч, керівник селянських повстань 40-х років 19 ст. на Путильщині (Буковині). Очолив виступи селян 22 громад, які рішуче відмовлялися відробляти панщину, самочинно переобрали сільську старшину, висунули вимоги відкриття українських шкіл, вільного користування лісами і пасовиськами. Як депутат австрійського парламенту виступив за надання політичної автономії Буковині і приєднання її до Галичини, вимагав скасування кріпацтва і передачу селянам землі без викупу.
Розгорнути