chrome firefox opera safari iexplorer

Засідання робочої групи щодо Конституції скасовано через розбіжності опозиції

10 лютого 2014 о 14:05

Засідання робочої групи представників депутатських фракцій з напрацювання узгодженого законопроекту про внесення змін до Конституції України у понеділок, 10 лютого, не відбудеться, повідомляє прес-служба апарату Верховної Ради.

«Засідання не відбудеться через розбіжності позицій фракцій „УДАР“ і „Батьківщина“ про внесення змін до Основного закону», — йдеться у повідомленні.

Таким чином, у робочої групи наразі немає предмету розгляду.

При надходженні пропозицій уповноваженим представникам фракцій буде повідомлено про час засідання робочої групи.

Нагадаємо, минулого четверга у Верховній Раді було створено неформальну робочу групу з підготовки спільного законопроекту щодо зміни Конституції. В опозиції наполягають на поверненні основного закону у редакції 2004 року, який суттєво обмежує повноваження президента на користь парламенту і уряду.

В кінці минулого тижня лідери депутатських фракцій обмінялися своїми пропозиціями до законопроекту про внесення змін до Конституції. Під час їхньої підготовки з'ясувалося, що у фракцій «Батьківщина» та «УДАР» не збігається думка щодо низки значущих статей документа.

Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути