chrome firefox opera safari iexplorer

Перебування Нерукотворного образу Христа у Львові завершиться публічним почитанням святині

12 лютого 2015 о 14:51

Доступ мирян до Нерукотворного образу Ісуса Христа у Соборі св. Юра буде припинено в неділю, 15 лютого, о 16:00. У зв'язку з цим львів'ян просять не займати чергу до собору із 15:00 суботи, 14 лютого.

Про це під час позачергової сесіії міськради Львова, 12 лютого, повідомив капелан ЛМР, отець Павло Дроздяк.

«Я прошу вас звернутись до людей і попросити не займати чергу після 15:00 у суботу, бо черга триває добу, а в неділю ми закриваємо вже доступ до Нерукотвоного образу», — повідомив священник.

Він також розповів, що о 16:00 у неділю, 15 лютого, біля Собору св Юра відбудеться спільна молитва за мир, на якій для публічного почитання буде представлено Нерукотворний образ Ісуса Христа.

«Я щиро запрошую усіх, хто має можливість, здоров’я і час, у неділю, 15 лютого, о 16.00 год. на остаточне публічне почитання Нерукотворного Образу Господа нашого Ісуса Христа. На пл. Святого Юра будуть виставлені екрани, для того, щоб ми могли сотворити спільну молитву за мир в країні, щоб могли помолитися за ті міста, які постраждали, за тих мирних людей, які відійшли до вічності»,- повідомив отець Дроздяк.

Нагадаємо, з 30 січня по 15 лютого у Соборі св.Юра у Львові перебуває Нерукотворний образ Ісуса Христа, реліквія, яку привезли з Ватикану, з особистої завхристії Папи Римського.

Всі охочі мають змогу прикластись до образу, заради цього люди вистоюють у чергах від 12 до 24 годин.Через численні черги мирян до Собору св. Юра у Львові змінили організацію дорожнього руху.

Джерело: zaxid.net
Розділи: Новини культури

24 жовтня

Інші дати
24 жовтня святкують:
  • День Організації Об’єднаних Націй (День ООН).
  • Всесвітній день інформації про розвиток.
Розгорнути
Народився Микола Біляшівський
(1867, м. Умань – 1926) – український археолог, етнограф, мистецтвознавець, музейний діяч. Один із засновників та дійсний член Української Академії Наук. В 1902-1923 роках - організатор і директор Київського міського художньо-промислового і наукового музею (тепер Національний художній музей України).
Розгорнути
День пам’яті Лук’яна Кобилиці
(1812, смт. Путила, Чернівецька область – 1851) – український громадсько-політичний діяч, керівник селянських повстань 40-х років 19 ст. на Путильщині (Буковині). Очолив виступи селян 22 громад, які рішуче відмовлялися відробляти панщину, самочинно переобрали сільську старшину, висунули вимоги відкриття українських шкіл, вільного користування лісами і пасовиськами. Як депутат австрійського парламенту виступив за надання політичної автономії Буковині і приєднання її до Галичини, вимагав скасування кріпацтва і передачу селянам землі без викупу.
Розгорнути