chrome firefox opera safari iexplorer

В столиці запрацював кінотеатр українського кіно. Афіша

02 березня 2015 о 12:02

В українського кіно з'явився свій будинок. Відтепер у київському кінотеатрі «Ліра» будуть щодня показувати лише вітчизняні фільми, пише Comma.ua.

У постійному репертуарі підтверджені 50 фільмів останніх років, а також деяка класика. Щодня показуватимуть по три-чотири стрічки — від дитячої анімації до ігрових і документальних. По п'ятницях — спеціальні покази, які представляють автори та знімальні групи.

Афіша

Ліра

86ff6d367a41b7b16251646cba7f4224

Уже в березні там покажуть два найбільш обговорюваних українських фільми 2014 «Поводир» та «Плем'я», причому другий представить особисто режисер Мирослав Слабошпицький. Також у програмі володар гран-прі ОМКФ «Параджанов», документалка Babylon'13 «Сильніше, ніж зброя» та інші роботи.

«Ліра» — історична назва кінотеатру ім. Чапаєва на вул. Велика Житомирська, 40. Ініціаторами нового проекту стали кінематографісти Мирослав Слабошпицький, Валентин Васянович, Дмитро Томашпільський, Олена Дем'яненко, Алік Шпилюк.

Джерело: life.pravda.com.ua
Розділи: Новини культури

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути