chrome firefox opera safari iexplorer

Який відсоток своїх доходів українці витрачають на їжу?

28 травня 2016 о 14:06

Україна — країна з низькою купівельною спроможністю, а українці витрачають на їжу 40% своїх доходів. Такі дані озвучила керівник відділу B2B (Business to business) міжнародної компанії , що займається дослідженням ринків GfK Ukraine Тетяна Ситник, повідомляє “Громадське радіо”.

“В Україні близько 40% становлять видатки на продукти харчування. У 2015 році зросла частка грошей, які витрачаються на житлово-комунальні послуги через підвищення тарифів. А такі категорії, як відпочинок, на жаль, скоротилися”, — зазначила Ситник.

Вона також зазначила, що Україна потрапляє в зону країн з низькою купівельною спроможністю, повідомляє finance.ua.

“Сюди належать також Молдова, Румунія, Болгарія, Косово, Македонія”, – пояснила експерт.

У дослідженні ринків, за словами Ситник, мова йде більше про доходи, які споживач може витратити, зокрема, в роздрібній торгівлі для задоволення власних потреб, і те, що у нього залишиться на послуги, відпочинок.

“До речі, Україна за цим показником також відстає — у нас найвищий відсоток витрачається саме на товари (більше 60%, тоді як в інших досліджуваних країнах цей показник сягає близько 30%). Чим далі на захід і північ — тим багатші там країни”, – додала Ситник.

 

Розділи: Суспільство

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути