chrome firefox opera safari iexplorer

Таємна держава на імʼя «ДУСЯ»

19 липня 2017 о 13:18

… Страшенно люблю рідний Київ рано-вранці: в метро більш-менш спокійно, бо люди ще не встигли зарядитися негативною енергією нашого непростого буття, а поліція ще не перекрила усі підходи до АП. Тож, мав нагоду помилуватися одним із найзагадковіших будинків Києва, що на Лютеранській, 23 — Будинком плачучої вдови. «Вдова» зранку була сумною, але не плакала. І я подумав: скільки ж наших унікальних архітектурних перлин заборонені для огляду киян і туристів, бо вони визначені як резиденції Президента і знаходяться під опікою ДУСі (Державного управління справами при Президенті України )...

А тепер про головне.

Якось буденно минула історія з внесенням змін до бюджету, до НАШОГО бюджету. Наголошую на цьому, бо МИ — ВСІ ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ — формуємо головний фінансовий кошторис держави. Так от: якось непомітно для загалу було збільшено утримання Президента, його друзів, експертів і блогерів (без конвертного кешу) на 241 мільйонів 156 тисяч гривень і ВПЕРШЕ В ІСТОРІЇ УКРАЇНИ СЯГНУЛО 2 мільярдів 337 мільйонів 513 тисяч гривень!

Наш Громадський рух «Рідна країна» в рамках проекту «#НАШБЮДЖЕТ — під громадський контроль» частково зміг дізнатися, куди ПРЕЗИДЕНТ «ВОЮЮЧОЇ КРАЇНИ» та його апарат витрачає кошти. Так, у варіанті бюджетних видатків (без згаданих останніх змін у 241 млн грн) на утримання численних резиденцій було закладено 54,5 млн гривень, підтримка санаторно-курортних закладів та закладів оздоровлення — 83 млн 403 тис. грн, черговий транш на ремонт Маріїнського палацу у 200 млн грн (хоча досі ніхто не може показати реального проекту вже десятирічної реконструкції)…

При цьому, звісно, реального контролю за використанням НАШИХ ГРОШЕЙ Державним управлінням справами (ДУСею) при Президенті ЯК НЕ БУЛО, ТАК І НЕ МАЄ!

В цій ситуації ну не можу я збагнути ментальність очільників України! Коли вони в опозиції, а особливо на Майданах, то нібито нормальні люди. А коли при владі, то...

Згадався тут звичай одного давнього племені, яке хоронило своїх співвітчизників, включно з вождями, у домовинах з отворами для рук. Щоб ВСІ МОГЛИ ОСОБИСТО ПЕРЕСВІДЧИТИСЯ, ЩО В МОГИЛУ З СОБОЮ НІЧОГО НЕ ЗАБЕРЕШ!..

Микола Томенко, лідер Громадського руху «Рідна країна»

Розділи: Думка читачів

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути