chrome firefox opera safari iexplorer

Микола Томенко привітав переможців спортивних змагань серед студентів

17 лютого 2020 о 13:17
15 лютого у спортивному комплексі НУБіП України відбулися змагання VII Чемпіонату України з гирьового спорту серед студентів за правилами Союзу гирьового спорту України.

     Безперечно, цей захід ввійде в історію, як перший Чемпіонат України, де запроваджено змагання у вправі Р-12 серед студентів. Суть цієї вправи полягає у тому, що спортсмени піднімають гирю 16 кг дівчата і 24 кг хлопці протягом 12-ти хвилин з довільною зміною рук на найбільшу кількість разів.

Микола Томенко зазначив, що гирьовий спорт в Україні має гарну історію і великі спортивні традиції та досягнення, а також вручив збірній команді НУБіП 5 важкоатлетичних поясів. 

Микола Томенко вручає пояс 

     Для організації виступів спортсменів було встановлено сучасне електронне обладнання та виготовлено 8 помостів. У змаганнях взяло участь 152 учасники – 109 хлопців і 43 дівчини з 21-го ЗВО та з 10-ти областей України. Від нашого університету виступило 15 студентів, серед яких 4 дівчини.
     За підсумками змагань серед дівчат у ваговій категорії до 58 кг друге місце посіла Людмила Кузько (ф-т конструювання та дизайну). Серед хлопців другим став Георгій Герцен (ф-т інформаційних технологій) у ваговій категорії +95 кг. Георгій проявив справжній чоловічий характер. На 5-ій хвилині він пошкодив долоні, але не здався і до 12-ти хвилин підняв гирю 225 разів!
     У загальнокомандному заліку збірна НУБіП України посіла третю сходинку п’єдесталу, поступившись лише дуже потужним та досвідченим атлетам Житомирського військового інституту ім. С.П. Корольова та Донецького юридичного інституту МВС України.

Джерело: НУБІП
Розділи: Спорт в Україні

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути