chrome firefox opera safari iexplorer

Микола Томенко привітав переможців спортивних змагань серед студентів

17 лютого 2020 о 13:17
15 лютого у спортивному комплексі НУБіП України відбулися змагання VII Чемпіонату України з гирьового спорту серед студентів за правилами Союзу гирьового спорту України.

     Безперечно, цей захід ввійде в історію, як перший Чемпіонат України, де запроваджено змагання у вправі Р-12 серед студентів. Суть цієї вправи полягає у тому, що спортсмени піднімають гирю 16 кг дівчата і 24 кг хлопці протягом 12-ти хвилин з довільною зміною рук на найбільшу кількість разів.

Микола Томенко зазначив, що гирьовий спорт в Україні має гарну історію і великі спортивні традиції та досягнення, а також вручив збірній команді НУБіП 5 важкоатлетичних поясів. 

Микола Томенко вручає пояс 

     Для організації виступів спортсменів було встановлено сучасне електронне обладнання та виготовлено 8 помостів. У змаганнях взяло участь 152 учасники – 109 хлопців і 43 дівчини з 21-го ЗВО та з 10-ти областей України. Від нашого університету виступило 15 студентів, серед яких 4 дівчини.
     За підсумками змагань серед дівчат у ваговій категорії до 58 кг друге місце посіла Людмила Кузько (ф-т конструювання та дизайну). Серед хлопців другим став Георгій Герцен (ф-т інформаційних технологій) у ваговій категорії +95 кг. Георгій проявив справжній чоловічий характер. На 5-ій хвилині він пошкодив долоні, але не здався і до 12-ти хвилин підняв гирю 225 разів!
     У загальнокомандному заліку збірна НУБіП України посіла третю сходинку п’єдесталу, поступившись лише дуже потужним та досвідченим атлетам Житомирського військового інституту ім. С.П. Корольова та Донецького юридичного інституту МВС України.

Джерело: НУБІП
Розділи: Спорт в Україні

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути

Новини Дивитися всі