chrome firefox opera safari iexplorer

Як ліквідувати церкву Путіна-Кіріла в Україні правовим шляхом або церква повинна бути з народом!

08 березня 2022 о 18:04

Як відомо, очільник Російської православної церкви КІріл днями ОСВЯТИВ ВІЙНУ Путінської Росії проти УКРАЇНИ. Вчора ж один із ревльних керівників Української православної церкви Московського патріархату, намісник Києво-Печерської лаври Павло ОФІЦІЙНО підтримав Кіріла та відмовився від ідеї розриву з РПЦ Путіна-Кіріла. Більш за те, місцевих священників, які вимагали офіційно розірвати з РПЦ — Церквою ВІЙНИ. засудили обласні релігійні ради УПЦ МП. З огляду на це та беручи до уваги чинний Закон про забезпечення відповідальності осіб, які здійснюють КОЛОБОРАЦІЙНУ діяльність, що в свою чергу передбачає правові підстави для ліквідації релігійних організацій Микола Томенко пропонує:- органам місцевого самоврядування ОФІЦІЙНО попередити місцеві релігійні громади Московського патріархату та дати їм 7-ДЕННИЙ термін для РОЗРИВУ з РПЦ та відповідно ПЕРЕРЕЄСТАЦІЮ; — в разі невиконання такого рішення місцевій владі застосовувати норми Закону про ліквідацію таких релігійних організацій за колобораційну діяльність.

П.С. Лідер Громадського руху «Рідна країна» Микола Томенко впевнений, що процес знизу має більше перспектив, аніж чергове очікування від очільників УПЦ МП патріотичної антипутінсько-кіріловської позиції.

21 вересня

Інші дати
21 вересня відзначають:
  • День винахідника і раціоналізатора України.
  • День фармацевтичного працівника України.
  • День миру.
  • Міжнародний день миру.
Розгорнути
Народився Леонід Кисельов
(1946, м. Київ - 1968) - український поет, прозаїк, перекладач. Посмертні збірки: "Стихи. Вірші", "Последняя песня. Остання пісня", "Тільки двічі живемо".
Розгорнути
Народився Петро Ніщинський (Байда)
Український композитор, перекладач. автор музичної картини "Вечорниці" до драми Т. Шевченка "Назар Стодоля". Перекладав твори античних класиків ("Антігона" Софокла, "Одіссея" Гомера).
Закувала та сива зозуля Раннім ранком на зорі. Ой, заплакали хлопці-молодці, Гей, гей, там на чужині В неволі, в тюрмі... Вони плакали, гірко ридали, Свою долю викликали: "Ой, повій, повій Та буйнесенький вітре, Та й понад море, Та винеси нас із кайданів, з неволі В чистеє поле, Та понеси на Вкраїну, Гей, гей, нас на Вкраїну... А на Вкраїні — там сонечко сяє, Козацтво гуляє, гуляє і нас виглядає, Нас виглядає!" По синьому морю Байдаки під вітром гуляють, Братів, щоб рятувати, Запорожці чимдуж поспішають.
Розгорнути
1648 – Богдан Хмельницький розбив польську армію в битві під Пилявцями
Українська армія захопила всю ворожу артилерію (92 гармати) та величезний обоз з матеріальними цінностями. Загальна вартість трофеїв перевищувала 7 млн. злотих. В результаті Пилявської битви польську армію було розгромлено, повністю звільнено Волинь і Поділля, створились сприятливі умови для визволення всіх західноукраїнських земель.
Розгорнути