chrome firefox opera safari iexplorer

Як ліквідувати церкву Путіна-Кіріла в Україні правовим шляхом або церква повинна бути з народом!

08 березня 2022 о 18:04

Як відомо, очільник Російської православної церкви КІріл днями ОСВЯТИВ ВІЙНУ Путінської Росії проти УКРАЇНИ. Вчора ж один із ревльних керівників Української православної церкви Московського патріархату, намісник Києво-Печерської лаври Павло ОФІЦІЙНО підтримав Кіріла та відмовився від ідеї розриву з РПЦ Путіна-Кіріла. Більш за те, місцевих священників, які вимагали офіційно розірвати з РПЦ — Церквою ВІЙНИ. засудили обласні релігійні ради УПЦ МП. З огляду на це та беручи до уваги чинний Закон про забезпечення відповідальності осіб, які здійснюють КОЛОБОРАЦІЙНУ діяльність, що в свою чергу передбачає правові підстави для ліквідації релігійних організацій Микола Томенко пропонує:- органам місцевого самоврядування ОФІЦІЙНО попередити місцеві релігійні громади Московського патріархату та дати їм 7-ДЕННИЙ термін для РОЗРИВУ з РПЦ та відповідно ПЕРЕРЕЄСТАЦІЮ; — в разі невиконання такого рішення місцевій владі застосовувати норми Закону про ліквідацію таких релігійних організацій за колобораційну діяльність.

П.С. Лідер Громадського руху «Рідна країна» Микола Томенко впевнений, що процес знизу має більше перспектив, аніж чергове очікування від очільників УПЦ МП патріотичної антипутінсько-кіріловської позиції.

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути