chrome firefox opera safari iexplorer

Як ліквідувати церкву Путіна-Кіріла в Україні правовим шляхом або церква повинна бути з народом!

08 березня 2022 о 18:04

Як відомо, очільник Російської православної церкви КІріл днями ОСВЯТИВ ВІЙНУ Путінської Росії проти УКРАЇНИ. Вчора ж один із ревльних керівників Української православної церкви Московського патріархату, намісник Києво-Печерської лаври Павло ОФІЦІЙНО підтримав Кіріла та відмовився від ідеї розриву з РПЦ Путіна-Кіріла. Більш за те, місцевих священників, які вимагали офіційно розірвати з РПЦ — Церквою ВІЙНИ. засудили обласні релігійні ради УПЦ МП. З огляду на це та беручи до уваги чинний Закон про забезпечення відповідальності осіб, які здійснюють КОЛОБОРАЦІЙНУ діяльність, що в свою чергу передбачає правові підстави для ліквідації релігійних організацій Микола Томенко пропонує:- органам місцевого самоврядування ОФІЦІЙНО попередити місцеві релігійні громади Московського патріархату та дати їм 7-ДЕННИЙ термін для РОЗРИВУ з РПЦ та відповідно ПЕРЕРЕЄСТАЦІЮ; — в разі невиконання такого рішення місцевій владі застосовувати норми Закону про ліквідацію таких релігійних організацій за колобораційну діяльність.

П.С. Лідер Громадського руху «Рідна країна» Микола Томенко впевнений, що процес знизу має більше перспектив, аніж чергове очікування від очільників УПЦ МП патріотичної антипутінсько-кіріловської позиції.

25 червня

Інші дати
Іван Крип’якевич
1886 –  історик, академік АН УРСР, професор Львівського університету, директор Інституту суспільних наук АН України.
Розгорнути
Народився Віталій Русанівський
(1931, м. Харків - 2077) - український науковець, філолог, мовознавець-україніст і славіст, викладач.  Автор близько 350 праць із проблем сучасної української мови і історії, українського, слов'янського і загального мовознавства, історичної граматики, стилістики.
Розгорнути
Народився Євген Попович
(1930, с. Межиріч Черкаської обл. - 2007) - український перекладач. Переклав твори Г. Беля, Е. М. Ремарка, Г. Е. Лессінга, Т. Манна, Е. Т. А. Гофмана, В. Гете, Г. Гейне та ін. австрійських, німецьких і швейцарських письменників; переклав  з німецької "Щоденники" О. Кобилянської.
Розгорнути
Народився Іван Крип'якевич
(1886, м.Львів – 1967), український  історик. Автор ряду наукових досліджень про українську козацьку державність та діяльність Богдана Хмельницького, підручників з історії України. Інститут українознавства НАН України носить ім'я І.П.Крип'якевича.
Розгорнути

Новини Дивитися всі