chrome firefox opera safari iexplorer

30-й ювілейний фестиваль традиційних ремесел та народного мистецтва

Дата події:27-28 квітня 2013 р.
Місце події:Національний музей народної архітектури та побуту України
Більше про подію:

У Національному музеї народної архітектури та побуту України, який знаходиться в селі Пирогів склалася давня традиція проводити народні свята, дні ремесел, ярмарки.

27-28 квітня 2013 року на Співочому полі музею відбудеться 30-й ювілейний традиційних ремесел та народного мистецтва, на який запрошуються кращі майстри з усієї України.

Серед мальовничих пагорбів у природному середовищі, в оточенні історичних пам’яток народної архітектури відвідувачі познайомляться з виробами гончарів із Опішні, Василькова, Косова, Волині, Криму; ткаль та вишивальниць з Решетилівки, Богуслава; різьбярів з Чернігівщині, Івано-Франківщини, Кіровоградщини. Майстри, які плетуть із лози, соломи, кореня сосни, рогозу привезуть свої вироби з Київщини і Закарпаття.

Народні умільці представлять свої вироби для продажу та покажуть майстер – класи з їх виготовлення.

Для гостей ярмарку виступлять найкращі фольклорні колективи України, циганський танцювальний ансамбль, та ін. Дизайнерські агентства покажуть свої колекції етномоди — 2013. Традиційний весняний ярмарок є одним із найулюбленіших свят киян та гостей міста.

В рамках весняної ярмарки на експозиції Наддніпрянщина відбудеться Свято врожаю березових бруньок – давньої слов’янської традиції, коли навесні чудодійний засіб від багатьох хвороб збирали цілими сім’ями. На гостей свята чекають майстер-класи з виготовлення художніх витворів, прикрас та сувенірів з берези, конкурси та консультації фітотерапевта.

Запрошуємо усіх киян та гостей міста відвідати Весняний ярмарок декоративно-прикладного мистецтва та традиційних українських ремесел, відпочити серед пам’яток народної архітектури і насолодитись чудовими краєвидами та запахами квітучої весни.

Конт.тел: +38 063-1022-755

7 травня

Інші дати
Петро Чайковський
1840 –  російський композитор, диригент, музично-громадський діяч. Мав українське коріння. В Україні написав понад 30 творів.
Розгорнути
Народився Микола Кащенко
(1855, с.Веселе, Запорізька область – 1935) - український біолог, ембріолог, селекціонер, один із перших українських академіків, засновник акліматизаційних садів у Томську і Києві. Разом з В.О.Караваєвим створив зоологічний музей і був його першим директором.
Тиха місячна ніч над принишклим селом Оповила біленькі оселі. Лиш пустун-вітерець над люстерком-ставком В срібних хвилях гойда каруселі. Продерчав десь деркач у заплавах ріки, На хвилину сполохавши тишу, Очерет з осокою про щось гомінкий Тихо шепче і чубом колише. Запізнілий туман, мов отара овець, Суне попаски вбрід понад лугом. Замаячив ледь-ледь вдалині острівець Й непомітно сховався за пругом. (Віктор Геращенко)
Розгорнути