chrome firefox opera safari iexplorer

30-й ювілейний фестиваль традиційних ремесел та народного мистецтва

Дата події:27-28 квітня 2013 р.
Місце події:Національний музей народної архітектури та побуту України
Більше про подію:

У Національному музеї народної архітектури та побуту України, який знаходиться в селі Пирогів склалася давня традиція проводити народні свята, дні ремесел, ярмарки.

27-28 квітня 2013 року на Співочому полі музею відбудеться 30-й ювілейний традиційних ремесел та народного мистецтва, на який запрошуються кращі майстри з усієї України.

Серед мальовничих пагорбів у природному середовищі, в оточенні історичних пам’яток народної архітектури відвідувачі познайомляться з виробами гончарів із Опішні, Василькова, Косова, Волині, Криму; ткаль та вишивальниць з Решетилівки, Богуслава; різьбярів з Чернігівщині, Івано-Франківщини, Кіровоградщини. Майстри, які плетуть із лози, соломи, кореня сосни, рогозу привезуть свої вироби з Київщини і Закарпаття.

Народні умільці представлять свої вироби для продажу та покажуть майстер – класи з їх виготовлення.

Для гостей ярмарку виступлять найкращі фольклорні колективи України, циганський танцювальний ансамбль, та ін. Дизайнерські агентства покажуть свої колекції етномоди — 2013. Традиційний весняний ярмарок є одним із найулюбленіших свят киян та гостей міста.

В рамках весняної ярмарки на експозиції Наддніпрянщина відбудеться Свято врожаю березових бруньок – давньої слов’янської традиції, коли навесні чудодійний засіб від багатьох хвороб збирали цілими сім’ями. На гостей свята чекають майстер-класи з виготовлення художніх витворів, прикрас та сувенірів з берези, конкурси та консультації фітотерапевта.

Запрошуємо усіх киян та гостей міста відвідати Весняний ярмарок декоративно-прикладного мистецтва та традиційних українських ремесел, відпочити серед пам’яток народної архітектури і насолодитись чудовими краєвидами та запахами квітучої весни.

Конт.тел: +38 063-1022-755

25 липня

Інші дати
Аркадій Сорока
1921 – народний художник України. Працював у жанрах натюрморту, пейзажу, портрета. Автор батальних діорам, жанрових та історичних картин.
Розгорнути
Народився Юліан Кулаковський
(1855, Литва – 1919) – історик, археолог, Фахівець з історії Північного Причорномор'я, Візантії, Стародавнього Риму. Проводив археологічні дослідження античних пам»яток півдня України (Ольвія, Пантікапей). Автор 3-томника «Історія Візантії».
І тільки Рим один до Риму міг рівнятись, І Риму одного міг тільки Рим жахатись. Було бо писано у книзі судьбовій, Щоб скрізь підносив він тріумфу горді брами, Законом для землі поставив присуд свій, А серця мужністю зрівнявся з небесами! (Микола Зеров)
Розгорнути