chrome firefox opera safari iexplorer

Акція «Епідемія доброти»

Дата події:17 лютого 2011
Місце події:
Більше про подію:

З нагоди Міжнародного дня спонтанного прояву доброти розпочнеться Всеукраїнський захід «Епідемія доброти», що проводиться активними громадськими організаціями, навчальними закладами, підприємствами, установами та ін.

Цей захід має стати поштовхом до гарних, добрих справ кожного українця та прикладом всій Україні. У той день відбуватиметься багато різних акцій, флешмобів, спрямованих на привернення уваги людей до гарних вчинків.

Минулого року Вінниця відзначала цей день під назвою «Епідемія Доброти». Понад 500 активних вінничан взяло участь у заході. До нашого міста завітали майже усі національні ЗМІ. День «спонтанного прояву доброти» став поштовхом та прикладом для інших. Більше 15 різних акцій та флешмобів могли побачити та відчути жителі міста. Захід тривав один день, проте наслідком стало усвідомлення того, наскільки щирі, добрі та відкритті вінничани.

Після такого грандіозного відзначення свята цього року хвиля доброти накрила всю Україну! В 2011 році до нашої «Епідемії» вже приєдналось 40 маленьких та великих українських міст.

Вінниччина має честь бути серцем розповсюдження доброти, всі міста підтримують тісний контакт з головними організаторами заходу.

Україну 17 лютого поєднуватиме масове відкриття «скриньок доброти», безліч заходів, спрямованих на гарні справи, та роздача карток з логотипом «Епідемії доброти».

Пропонуємо і Вам приєднатись до свята доброти! Є декілька варіантів спільної роботи:

  • Долучитись до вже існуючих акцій (дізнатись, хто у Вашому місті координатор заходу);
  • Придумати свою акцію, але повідомити координаторів, щоб ми мали можливість звести разом все те, що буде відбуватись по Україні;
  • Стати розповсюджувачем добрих карток;
  • Вітати усіх зі святом добра 17 лютого;
  • Написати вітальний плакат і розвішати в місцях, де у Вас є можливість (свій будинок, сусідній, дошки оголошень, офіси і т. д.);
  • Якщо у Вас є своє ідеї, ми завжди відкритті до співпраці!

Давайте і цього року покажемо приклад усій Україні!

Розповсюджувачами доброти є:

Вінниця, Маріуполь, Черкаси, Львів, Київ, Біла Церква, Калуш, Кам'янець-Подільський, Кіровоград, Севастополь, Арциз, Житомир, Дніпропетровськ, Кременчук, Донецьк, Брянка, Сімферополь, Херсон, Миколаїв, Чернігів, Чигирин, Сєвєродонецьк, Миколаїв (Львівська область), Жмеринка, Тернопіль, Канів, Хмельницький, Мелітополь, Нікополь, Первомайськ, Полтава, Луцьк, Жидачів, Переяслав-Хмельницький, Одеса, Дубно, Шаргород, Хмільник, Ялта, Чернівці, Липовець, Вороновиця, і є ще міста від яких чекаємо відповіді!

Сподіваємось на плідну співпрацю!

Якщо у вас виникли питання, телефонуйте:

096 915 86 40 — Альона Кирилюк;

063 286 58 48 — Дмитро Дідик.

Джерело: dyvensvit.org

28 червня

Інші дати
Народилася Галина Вігурська
(1909, с. Юлинці Вінницької обл. - 1990) -  українська письменниця. Перекладала з білоруської, польської, російської мов (твори Якуба Коласа, В. Бикова, П. Бровки).
Розгорнути
Народився Андрій Роміцин
(1909, с. Труфанівська, Росія - 1990) -  український кінознавець. Кандидат мистецтвознавства. Твори: "Кіно і сучасність", "Мистецтво екрана", "Життя та герої екрана".
Розгорнути
27 — 28 червня 1663 р. – Чорна рада у Ніжині
загальна козацька рада, яка збиралася для вирішення стратегічних птань, коли між старшинами не було одностайності. Рада була скликана для обрання гетьмана Лівобережної України. В 1663 році після зречення Юрія Хмельницького в Україні розпочався період громадянської війни ( «Руїна»). Чорна рада 1663 року обрала гетьманом Івана Брюховецького. Участь у Чорній раді брали не тільки козаки,  але селяни і міщани – «чернь», які також мали право голосу.  
Тече вода в синє море, Та не витікає, Шука козак свою долю, А долі немає. (Тарас Шевченко)
Розгорнути
Битва під Берестечком (28 червня – 10 липня 1651)
найбільший бій Хмельниччини, який вібувся між Військом Запорізьким під командуванням Богдана Хмельницького спільно з союзним йому кримськотатарським військом та армією Речі Посополитої.
Розгорнути

Новини Дивитися всі